03 Eylül 2013 #1988683

Tatil Sepeti Tatili Satana Kadar Yanınızda!

Detaylı araştırmalarım sonucu aldığım tatille ilgili bir gün sonra tatil danışmanları tarafından arandım ve otelin o tarihlerde dolu olduğu ve başka bir otelde konaklamam gerektiği söylendi. Bana önerdikleri otelleri kabul etmedim, daha sonra defalarca aranarak sonunda yapacak birşey olmadığını ve tatilimi iptal etmek zorunda kalacaklarını söylediler.


Zorunlu olarak önerdikleri oteli kabul ettim ama benim aldığım otel sahilde olmasına rağmen bana önerdikleri otelin sahili falan yoktu. Bana burayı satana kadar sürekli arayan Tatilsepeti.com bu durumu belirtikten sonra sizi arayacağız dediler ve defalarca benim aramama rağmen bir sonuç alamadım. Sonunda beni aradılar ve yapacak birşey yok dediler.

Ekrem 156 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem06 Eylül 2013

    "Rezervasyonunuz tarafınızdan onay alınarak bir üst kategorideki otele fiyat farksız olarak tamamlanmıştır." Bahsettiğiniz o onay nasıl alındı acaba? Mecbur bıraktınız beni, şöyle ki, 3 gün kalmış tatile iptal etmekle tehdit ettiniz beni. Kendi puanınızla 4.2 memnuniyet oranı olan otelim yerine 3.0 olan otele yerleştirdiniz. İkisi de 4 yıldızlı, biri şehir merkezinde biri sahilde, ikisi de aynı fiyat hatta benim parasını ödediğim daha pahalıydı... Bir üst katagori? Fiyat farkı? Bu soruların cevabı yok.

  • Ekrem06 Eylül 2013

    Aldatmaca devam. Fiyat farkı yoktu. Ben kişi başı ücreti 85 tl ye almıştım onlar beni 84 tl olan bir otele yerleştirdi, dolayısıyla ücret onların lehine 1 tl olarak var ama benim sorunum dazaten bu değil. Gönderdikleri otel daha kötüydü...

  • Tatil Sepeti Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın E. Sevim, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Rezervasyonunuzla ilgili geriye dönük olarak kontroller sağlanmıştır. Rezervasyonunuz tesisten gerekli onaylar alınarak tamamlanmıştır. Yüksek sezon olması sebebiyle tesislerde musaitlikler anlık olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Rezervasyonunuz tarafınızdan onay alınarak bir üst kategorideki otele fiyat farksız olarak tamamlanmıştır. İsteğimiz dışında yaşanan olumsuzluktan dolayı özür diler, farklı rezervasyonlarınızda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı iletiriz. Tatil Sepeti Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön