13 Şubat 2013 #1629570

Tatilsepeti.com Ödeme Yaptıktan Sonra Rezervasyon Değişikliğine Zorladılar!

10 Şubat 2013 tarihinde, Bolu/Gerede Esentepe Otel'de 23 Şubatta tek gece konaklama için 3 oda rezervasyonu yaptırdım, ücreti peşin ödedim. Makbuzlar ve sözleşmeler gönderildi. 12 Şubat 2013 tarihinde arayarak otelin o tarihte bir kongre grubu için ayrıldığını, grubun komple erkek olduğunu ve aile olarak rahatsız olabileceğimizi bildirdiler.


Sorun olmayacağını söyledim. Daha sonra tekrar aradıklarında rezervasyonumun tarihinin mutlaka değişmesi gerektiğini söylediler ve bu bilgiyi Ödeme yaptıktan sonra verdiler. Mağdur edildik, şikayetçiyim ve yetkililerden durumun düzeltilmesini talep ediyorum.

Özge 980 Okunma

Cevaplar

  • Tatil Sepeti Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Ö.Sarı, Öncelikle isteğimiz dışında gelişen olumsuzluk için özür dileriz.Tesisin son dakikada almış olduğu grup nedeniyle münferit kayıtlara not konfirme gelmiştir.Tarafınıza alternatif tarihler sunulmuş olup müsait olmadığınızdan kayıdınıza tarih değişikliği yapılamamıştır.Telefonla yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden kayıtlarınız iptal edilmiş olup ücret iadesi ödeme yapmış olduğunuz kredi kartınıza yapılmıştır.. Farklı bir rezervasyonunuzda yarıdmcı olmaktan mutlu olacağız . Tatilsepeti Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön