Taşpınar Pursaklar Şubesi Tarafından Yanıltıldım

Bayram Bayram03 Ağustos 18:39

7 ay önce ücretini ödeyip satın aldığımız beyaz eşya ürünlerini ağustos ayında düğünüm olması nedeniyle 1 ay öncesinde yani temmuz ayında evime getirilmesini istemiştim. Fakat Tanpınar 'ın Pursaklar şubesindeki art niyetliler 7 ay önce ücretini ödeyip satın aldığım ürünlerin depolarında olmadığını ve bu yüzden başka ürün verilip çıkan fiyat farkının da bizim ödememizi istediler.

Zamanında 7 ay önce satıl aldığımızda aldığınız ürünler depomuzda bekletilecek ve size temmuz ayında teslim edilecek denmişti anlaşmamız bu yöndeydi lakin teslim etme gününe geldiklerinde bize ürün elimizde yok, yeni model verebiliriz, onlara da fiyat farkı çıkıyor dendi. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Bayram 05 Ağustos 17:50

Hala kimse ilgilenmedi dönüş yapılmadı!

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 04 Ağustos 18:13

SYN Müşterimiz ; Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 420 60 60 numaralı iletişim hattımıza ya da www.taspinar.com iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Taşpınar Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler