20 Eylül 2014
#2695744

Taşpınar Eviniz'den Aldığım Ürün Derisinde Dökülme Var!

Daha önce de burada alırken yaşadığım sorunları anlattığım mutfak köşe takımının bu sefer satış sonrası problemleri var. Ankara Sitelerdeki Taşpınar mağazasından aldığım mutfak köşe takımının parasını ödedim ancak kendi isteğimle yaklaşık 1 yıl sonra teslim aldım. Ürününün derilerinde dökülme olunca eşim önce telefonla aradı. Son derece kaba bir şekilde karşılık görünce bizzat mağazaya gitmiş.


Aynı kaba davranışlar devam etmiş. Ürünlerinin ayıbını kabul etmedikleri gibi bir de üstüne bırakın bir bayana karşı, herhangi bir müşteriye karşı takınılmaması gereken bir tavır ile karşılaşmış.

Güney Güney 4.387 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Güney19 Aralık 2014

    Firma tarafından iletişim kuran olmadı. Sakın bu firmadan alışveriş yapmayın. Bunlar hem defolu mal satıyor hem de müşteri ile konuşma adamından yoksun. Ne sözleri güvenilir ne de malları.

  • Güney23 Eylül 2014

    Bu firmadan asla alışveriş yapmayın

  • Taşpınar Eviniz Temsilcisi20 Eylül 2014

    Değerli müşterimiz Müşterimiz SN GÜNEY G..... tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.taspinar.com Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medyadan ise 7/24 hizmet veren [email protected][email protected]ınar avm sayfamızdan İletişim Formu’ndan veya 4441635 numaralı telefondan 128 nolu dahiliden veya 03128475549 faksımızdan iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları