sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Taşpınar Eviniz'de Sorunlu Hizmet!

Şelale Şelale1 yıl önce

Taşpınar'lar nasıl insanlarla çalışıyor? Sitelerde alelade firmalar mı bunlar? Ben geçen sene bir koltuk takımı aldım,1 ay geçmeden her yerinden ses çıkmaya başladı. Size durumu bildirdim, firma sahibi evime geldi, bu bizim hatamız, çıraklar düzgün çalışmamış ben hafta sonu gelir yaparım dedi. Geldi elinde 2 poşet tahta, tutkalla evimi mahvetti! Koltukların altını açıp yamadı, ses gitmedi. Sonra koltuklar imalata gitti ve aynı şekilde geri geldi! Giderken duvar kağıtlarım hep soyuldu!

Bu sefer ben tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana pazartesi koltuklar tekrar alınacak dendi ben 10 gün bekledim ses yok. Bu sefer gene aradım bir hafta sonra geliriz dendi. Bu nedir ya? 2 koltuk 40 sefer mi tamir edilir? Neyse, ben 8,5 aylık hamile olduğumu her an doğum yapabileceğimi bu sebepten daha fazla beklemek istemediğimi söyledim. Bana denilen gün yine gelinip koltuklarım alınmadı. Ben firma yetkilisi ile görüştüm koltukları siz yaptınız hata sizin gelip alın yapın dedim bana tamam dedi. Koltuklarım alındı bu sefer bana dendi buraya gelin ses var mı yok mu burda kontrol edelim tekrar sıkıntı yaşanmasın. Eşimde bende sitelere gittik gitmez olsaydık resmen hem suçlu hem güçlü modunda olan kişileri bulduk karşımızda.

Ben koltukları denedim, ses çıkmadı. İyi ses gitmiş dememe kalmadı A*** beyin sanırım ortağı; sizin sorumluluğunuz bizde değil Taşpınar'lar bize ne sorununuzu onlarla halledin. Bir sürü laf haliyle bende cevap verdim. Eşimle gergin anlar yaşandı. Sonra başka bir çalışan eşimin kolundan tutup tehditle kovdu! Bu nasıl bir parodidir anlamadım. Eşimi ikna etmeye çalışıyorum bu şahıslar hakkında suç duyurusunda bulunmak için ki inşallah olacak! Hakkımı sonuna kadar arayacağım!

Bugün o izbe imalathanede ben ya da eşim darp edilebilirdik, şimdi Taşpınar'lar neden müşterilerini böyle absürt tiplerle muhatap ediyor. Müdürleriniz ne derece işleri takip ediyor iki koltuk için bu kadar uğraşı yaşandı? Taksit ödenmeyince mesaj atılması iyi biliniyorken müşteri memnuniyeti neden sağlanmıyor! Bugün ben hamile halimle ciddi bir psikolojik şiddete maruz kaldım ve bunun ilk sorumlusu; iş koordinasyonundan bir haber idarenizdir. Çeyizimi Taşpınar'lar aldım bundan 12 sene evvel 7 bin TL'ye. Anneannemin evini komple Taşpınar'lardan aldık. Beyaz eşyalarımı yine oradan alacakken vazgeçtik! Soruyorum size biz bu durumu hak etti.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Şelale 10 ay önce

Benim yaşadığım problem Taşpınarlar tafarından araştırıldımı? Eşimi darp etmeye çalışan firma ile problem ne aşamada? Kamera kayıtları incelenecekti incelendimi? Taşpınarlar sana hakkımın zerresini helal etmiyorum. İlgisiz, çözümsüz bir kurumsun. Ben bir önceki şikayetimde sorunu açıkça dile getirdiğim halde hiç ilgilenmediniz. Size yazıklar olsun.

profile-icon Şelale 1 yıl önce

Kesinlikle böyle bir olay yaşanmıştır! Elimde firma yetkilisinin durumu kabullendiğine dair mesaj bulunmaktadır. Oturduğumuz yerden millete iftira atıcak ahval insanlardan değiliz. Kamera kayıtları kısmına gelince inşallah ilgilenirsinizde bulursunuz! Eminim müşterilerinize gösterdiğiniz aleladel ilgisizliği durumun takibindede aynı şekil devam ettireceksiniz!

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 1 yıl önce

SAYIN ŞELALE K. ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN TEKNİK SERVİSİ İLE ÜRETİCİ FİRMA İLGİLENDİĞİ İÇİN FİRMAYA TEKNİK SERVİS KAYDINIZ OLUŞTURULMUŞTUR.FİRMANIN SÖYLEDİĞİ GÜN ÜRÜNÜ ALMAMASI TABİ Kİ ONAYLANAMAZ.BU KONU İLE İLGİLİ GEREKEN CEZAİ İŞLEM YAPILACAKTIR.EMİN OLABİLİRSİNİZ BU KONUDA.EŞİNİZİN KOLUNDAN TUTULUP ATILMASI YADA TEHTİT EDİLMESİ BÖYLE BİR DURUM KESİNLİKLE KABUL EDİLEMEZ.KAMERA KAYITLARI İZLENİP GEREKEN YAPILACAKTIR.KİMSENİN KİMSEYİ DARP ETME GİBİ BİR HAKKI BULUNAMAZ VE TAŞPINAR AİLESİ OLARAK BU ŞEKİLDE DAVRANIŞLARA VEYA DAVRANIŞTA BULUNAN İNSANLARA KESİNLİKLE TAVİZ GÖSTERMEMEKTEYİZ.SAVUNULUR BİR TARAFI YOK ÇÜNKÜ.BÖYLE BİR DURUM OLDU İSE TAŞPINAR AİLESİ OLARAK ÇOK ÖZÜR DİLERİZ SİZLERDEN AMA KABUL EDİLEMEZ BİR DURUMDUR ALTINI ÇİZEREK YİNELEMEK GEREKİR. BU DURUMU HAK ETMEDİNİZ TABİKİ AMA BÖYLE BİR DURUM TAŞPINAR KURULUŞUNDA İLK KEZ DİLE GETİRİLMEKTEDİR VE BU YÜZDEN GERÇEKLİK PAYI OLUP OLMADIĞI KONUSUNDA GEREKEN İNCELEMENİN YAPILACAĞI BİLGİSİNİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ İLE PAYLAŞMAK İSTERİZ.EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE BU KONU İLE İLGİLİ İNCELEME SONUÇLANDIĞINDA TARAFINIZA DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.ASILSIZ OLAN BİR SUÇLAMA İSE GEREKLİ YASAL HAKLARIMIZ KULLANILACAKTIR. FİRMAMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNEREK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HER ZAMAN HİZMET VERMEYE HAZIRDIR. SAYGILARIMIZLA...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler