sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Taşpınar Eviniz Ücret İadesi Yapılması Hakkında

Üçler Üçler18 Eylül 16:08

Mağazadan bir buzdolabı aldım, aldığıma alacağıma bin pişman oldum. Tüketici Hakem Heyetine gittim, oradan ücret iadesi kararı çıktı. Bir haftadır benden ürünü alacaklar ve paramı iade edecekler. Arıyorlar şu gün gelip buzdolabını alacağız diyorlar, gelen yok. Ben saatler süren telefon görüşmesinden sonra birisine ulaşıyorum bana üç gün sonra gelecek alacaklar diyorlar. Sanırım bunlar insanlarla dalga geçiyorlar. Elimde mahkeme kararı var ama halen yapılmış bir ücret iadesi yok ve halen ama halen uğraştırıyorlar.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Üçler 21 Eylül 16:45

Elimde Tüketici Hakem Heyeti kararı olmasına karşın, 10 günü aşkın bir süredir buzdolabım evinden alınmadı. Telefon ediliyor randevu alınıyor, gelinmiyor, 2 saatlik bir telefon konuşmasından sonra hangi saatte geleceklerini öğrenmek için firmaya ulaşıyorum, akşam saat 22:00'e kadar çalışıyoruz alacağız ve gelmeden yarım saat önce de sizi arayacağız deniliyor aranmıyor. Sonrasında gelmeden 5 -6 dakika önce arıyorlar geliyoruz diye, eşim mecburen dışarı çıkmıştı beş dakika kadar gelir diyorum, biz sizi bekleyemeyiz geldik evde yoktunuz deniliyor.

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 19 Eylül 12:07

SYN Müşterimiz ; Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 420 60 60 numaralı iletişim hattımıza ya da www.taspinar.com iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Taşpınar Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler