Toplam çözüm sayısı
..
Taşpınar Eviniz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İşıl'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

Taşpınar Eviniz Tuzluçayır Şube Sıkıntılı

9.309görüntüleme
İşıl
İşıl 25 Ocak 2019 11:31
ÇözüldüÇözüldü
İşıl'ın Teşekkür Mesajı
“Taşpınar Tuzluçayır Şubesinde görev yapmakta olan satış danışmanları Ufuk Bey ve Hikmet Bey’e özverili davranışları ve sıkıntılı süreci kolaylaştırmak amacı ile harcadıkları çaba adına teşekkür ederim.”

Taşpınar Tuzluçayır Şubesi'nden 23.12.2018 'de yaptığım yaklaşık 12.000 küsur liralık alışverişimde bir hevesle yeni evime aldığım çeyiz setim hala elime ulaşmadı. Ne müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorum (yaklaşık 35 dakika beklemem rağmen ve bir kez denemedim, birçok kez) ne de karşımda bir muhatap bulabiliyorum. Son ana kadar bekledim, ilk taksitimi yatırdım ürünlerim elime dahi ulaşmadan ama yok. Şubeyi arıyorum ya saçma sapan sebepler yüzünden bekletiliyorum telefonda (müşteri ile konuşuyorlar yaklaşık min 6-7 dakika beklemek zorunda kalıyorsunuz, kapatınca da sizi aramıyorlar yoğun oluyoruz siz bizi arayın diyorlar) hiçbir şekilde mağaza müdürü dahil sizi dikkate almıyor.

İnsanların bir heves yaptığı alışverişten pişmanlık duymalarına sebep olmaları bir yana şu an ürünler elime gelse dahi gönderilecek ürünler hakkında zerre güvenim kalmadı. Verilen emeğe saygımdan durumu büyütmek istemem ama hiçbir açıklama yapılmadan bekletiliyorum. Elimden geldiğince yaptığım sözleşmemi feshetmeye çalışacağım.

İşıl
İşıl12 Şubat 2019 13:40

Taşpınar Tuzluçayır Şubesinde görev yapmakta olan satış danışmanları Ufuk Bey ve Hikmet Bey’e özverili davranışları ve sıkıntılı süreci kolaylaştırmak amacı ile harcadıkları çaba adına teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler