Taşpınar Eviniz Sözünde Durmayan Bir Firma

Evren Evren22 Eylül 23:21

Bundan neredeyse 20 gün önce çabuk teslim ederler diye, Taşpınar İvedik mağazasından 16000 TL'lik ürün aldık. Buzdolabı hariç hiçbir ürün söz verdikleri tarihte gelmedi. Satışçı arkadaşların ilgisi sadece satana kadar sonrasında telefona bile çıkmaya tenezzül etmiyorlar. Buzdolabımız yanlış adrese gitti. Ranzamız hemen gelir, stoğumuzda var dediler, 20 gündür ses olmadığı gibi her aradığımızda daha ileriye tarih veriyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Evren 23 Eylül 21:40

Ya Allah aşkına, hangi yetkiliye ilettiniz. Sipariş benim adıma bile değil. Bize Ranzanın stokta 200 adet olduğunu söylediler. Şimdi de yeni üretim olduğunu söylüyorlar. Satışçılar çok tutarsız.

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 23 Eylül 21:30

SYN Müşterimiz ; Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 420 60 60 numaralı iletişim hattımıza ya da www.taspinar.com iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Taşpınar Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler