Toplam çözüm sayısı
..
Taşpınar Eviniz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Güldane'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Taşpınar Eviniz Personelinizden Şikayetçiyim!

4.705görüntüleme
Güldane
Güldane 26 Ocak 2019 05:20
ÇözüldüÇözüldü
Güldane'nin Teşekkür Mesajı
“Taşpınar evime teşekkür ederim gereğini yaptığınız için Umarım bir daha böyle çirkin bir olay yaşanmaz Umarım personellerinizi daha dikkatli seçersiniz iyi çalışmalar bu arada genel müdürlüğünüzden beni arayıp dinleyen o hanfendiyede çok teşekkür ederim”

Ufuktepe Taşpınar kasiyer S** hanımdan şikayetçiyim. Tablet almak istedim kredi kartı taksit fiyatını verdi . Pos makinesi bozuk olduğundan bir hafta geldim gittim en sonunda alacağım bu kez ben öyle fiyat vermedim diye hem beni hem de elektronik de D** beyi yalancı yerine koydu. Araya müdür bey girdi ürünü aldım kartı çektik bu kezde faturaya geldi resmen dalga geçiyor. Bugün git yarın gel diyor. 10 gündür faturayı alamadık Allah aşkına bu bayanı bedava mı çalıştırıyorsunuz? İş disiplini yok müşterilerin yanında lakayıt tavırlar her şey var. Sizin gibi büyük bir firmaya böyle bir personel yakışmıyor bir daha asla sizden alışveriş yapmam.

Güldane
Güldane07 Şubat 2019 11:53

Taşpınar evime teşekkür ederim gereğini yaptığınız için Umarım bir daha böyle çirkin bir olay yaşanmaz Umarım personellerinizi daha dikkatli seçersiniz iyi çalışmalar bu arada genel müdürlüğünüzden beni arayıp dinleyen o hanfendiyede çok teşekkür ederim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler