15 Haziran
#12117640

Taşpınar Eviniz Mağazası Yaptığı Hala Düzeltmedi!

Taşpınarın Ankara İvedik şubesinden ürünler aldım. Taksitlerini ödemeye gittiğimde bende farklı tutarda ücret talep ettiler ödemek zorunda kaldım. İvedik şubesin de ki arkadaşlara bir sorun olduğunu vadeli aldığım ürünün neden sürekli taksitleri artıyor ve genel toplamın düşmediği aksine yükseldiğini söyledim. Arkadaşlarda doğru söylediğimi bir sıkıntı olduğunu genel merkezden düzeltileceğini söyledi. Birkaç kez gitmeme ve aramama rağmen yoğun olduklarını düzeltme yapılınca arayacaklarını söylediler. Neredeyse bir ay oldu ne arayan ne soran var.


Bende müşteri hizmetlerini aradım sürekli 1 sıradasınız deyip müzik dinletiyorlar. Sizin anlayacağız; ürünü satana kadar yüzünüze gülen personel ve arayan müşteri hizmetlerinden hiç ses seda yok. İlk defa buradan ürün aldım ve pişman oldum. Son olarak buraya yazdım yine sorunumu çözmezler ise kanuni hakkımı kullanarak gerekli yerlere müracaat edeceğim. Evraklar yanımda olmadığı için görsele yükleyemedim. En kısa sürede onları da yükleyeceğim.

Figen Figen 2.395 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Figen'in Teşekkür Mesajı21 Haziran

    Meryem Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim

  • Taşpınar Eviniz Temsilcisi17 Haziran

    SYN FIGEN E. ; Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 420 60 60 numaralı iletişim hattımıza ya da www.taspinar.com iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Taşpınar Çözüm Ekibi

Ziyaretçi Yorumları