sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Taşpınar Eviniz Her Üründe Sorun Yaşattı!

Merve Merve05 Ocak 2018 16:33

Evlendiğimde yatak odası takımı aldım. 1 ay bekletip fazla para isteyip getirme ücretini istediler, vazgeçtim. Ailem hediye olarak Hascevher tencere seti aldı, renk değişimleri başladığı için iade ettim. Bu beni memnun etti. Ütü aldım pahalı fiyata, kıyafetlerde parlama yapıyor. Son olarak hesabımız var diye yeni 1.079 TL süpürge aldım. Aldıktan sonra araştırdım 200 TL fazla bir farkla satmışlar. Süpürgenin boru bağlantısı sürekli çıkıyor. Ben takıyorum, süpürmeden çıkıyor. Bu son, bir daha asla asla. Süpürgem için bir çözüm istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Merve 06 Ocak 2018 11:47

Yatak odasını 1 ay beklettikten sonra getirme bedeli istedikleri için vazgectik ütüye gelince ilk alıp kullandıgımdada yazdım binbir rica ile şikayetimi sildirdiler ben ürünü nereden aldıysam şikayetimide oraya bildiririm şu an ki sıkıntım 1.079 TL aldığım süpürgemin çözülmesi tek temennim

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 06 Ocak 2018 09:08

Merhaba Merve Hanım; Taşpınar Halı Mobilya olarak değişmez amacı ,değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır.Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Taşpınar ailesi olarak yanınızda olduğumuzu ve yanlız olmadığınızı tarafınıza bildirmek isteriz. Sizin yazınızda belirtiğiniz üzere almış olduğunuz yatak odası takımının fazla para istenmemesinden değil siz bu ürünü istemediğiniz için müşteri memnuniyeti sağlamak adına iade alınmıştır.;Tefal marka ütüyü ise 2015 yılında almış olmakta eğer ki ütünün tabanın parlatma olduğu ile ilgili bir şikayetiniz var ise tefal yetkili teknik servisleri tarafından çözüme kavuşturulacaktır ,siz de takdir edersiniz ki 2 yıldır kullandığınız ütünün ilk günkü performansı olmayabilir. Almış olduğunuz süpürge ile ilgili sizi satın olmuş oılduğunuz şubeden müdürümüz arayarak gerekli yardımlarda bulunacaktır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler