Taşpınar Eviniz Defolu Ürün De İade Çözümlemesine Rağmen Ürünler Gelip Alınmıyor

Özlem Özlem27 Eylül 10:00

Pandemi sürecinin ilk başlarında bir oturma grubu aldık. Daha doğrusu Beğendik mart ayında almak istediğimiz senedini imzaladığımız ürünler bize mayıs sonunda ancak teslim edildi. Gelen ürünlerle mağazada teşhirde gördüğümüz ürün arasında çok fazla malzeme farklılığı vardı. Bütün bunlara rağmen aldık. Sonra bir baktık. Kimisine iç sünger konulmamış. Kimi yüksek kimi neredeyse tahta hizasında. Şikayette bulunduk gelip baktılar. Saçma sapan ikna denemesinde bulunup değişim kararı verdiler. Değişim süresi de yaklaşık iki ay sürdü. Temmuz ayına gelmiş bulunduk. Bu sefer gelen ürünler daha da rezaletti istediğimiz renklerden farklı yanlarında ki yapıştırmalar sallanıyor başlıklar oynuyor.

Gelen kişilere bu şekilde kabul etmeyeceğimizi söyledik ama bizim yapabilecek bir şeyimiz yok. Kurup gidelim siz tekrar şikayette bulunun çözümlensin dediler. Evet yine hem çağrı merkezine hem aldığımız Boğaziçi şubeye şikayette bulunduk. İadeye karar verildi. Temmuz 20 gibi eylül bitmek üzere ve hala gelip ürünleri alacaklar yaklaşık 20 kez evden çıkmayın geleceğiz diye aradılar her defasında insan sinirini bozan enteresan cevapla karşılandık. Unutmuşlar, ulaşamamışlar, karıştırmışlar falan. Biz mağdur olduk buraya bakmak asla aklımıza gelmedi umarım bizim gibi direk hevesle gidip alışveriş yapmak yerine buradaki şikayetleri okur diğer insanlar. 

Aldığımız şube Ankara Boğaziçi şubesi. Az önce tekrar çağrı merkezlerini aradım ve şubeyle görüşüp bana şubenin gün içinde dönüş yapacağını söylediler. Yine oturduk bekliyoruz. Ha bir de telefonla aradığımızda Taşpınar mutlu müşteri gibi bir slogan çıkıyor bu kadar mutsuz müşteriye rağmen büyük özveriyle seçilmiş saçma bir söz ama yine de siz bilirsiniz. Tüketici Hakem Heyetine de başvurduk hem ürün iadesi için hem de evimize kapımızı kıracak kadar çok maddi hasar verdikleri için bakalım daha ne kadar uğraşacağız altı üstü bir oturma grubu ve yemek masası için.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 28 Eylül 12:40

SYN Müşterimiz ; Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 420 60 60 numaralı iletişim hattımıza ya da www.taspinar.com iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Taşpınar Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler