Taşpınar Eviniz Çok Güzel Çekiyor Dediğiniz Süpürge Hiç Süpürmüyor

Menekşe Menekşe21 Haziran 13:25

Yaklaşık 1 yıl önce sizden aldığım Arzum marka süpürgeyi 1 ay önce kullanmaya başladım. Mağaza da satış yapan bayan süpürgeyi öve öve bitirememişti. Beton zeminde denedi yere yapıştığını söyledi. Bende güvenip aldım. Kullanmaya başladığımda hüsrana uğradım. Emiş gücü hiç iyi değil. Mağazaya söyledim oralı olmadılar.

Sizin bünyenizde başka bir marka süpürge ile değişimini talep ediyorum. Fiyat farkına razıyım. Yeter ki bir şeye benzesin. Çalışanlarınıza övülecek ürünler İle ortalama vaziyetteki ürünler arasındaki farkı acil öğretmeniz lazım. Çünkü 1 pirinç tanesini dahi çekemeyen bir süpürgeyi bana olağanüstü olarak anlattılar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Menekşe 30 Temmuz 11:38

Hiçbir beyaz eşyada beton görmedim arkasında beton var Mağaza da arkası görünmediği için göremedik geldiğinde hemen kurdular. Teneke olduğu için ağırlık yapmışlar ve oynamaması için görülmemiş bir şey sakın almayın. Çok şaşkınım oyuncak gibi. Resimlere ekledim kapak açık tam kapanmıyor bastırdığımızda açık olan yer kapanıyor bırakın 100 TL bile etmez. Faturamı vermediler yanında ocak aldım Emin Çelik oda teşhir ürün göndermiş magza da duran. Önceden bakmak için resim çektik iyi ki de çekmişiz aynı yerdeki kavlamayı gördük. Bir de depodan geldi diyorlar. Yalan söylüyorlar Sonuna kadar hakkımı arayacağım tüketiciye başvuracağım. Bu Vestel firmanın yan ürünü kesinlikle almayın. Çok mağdur olduk acil çözüm geri iade bildiğiniz markadan şaşmayın resim ekliyemedim sistem yapmıyor ama kanıtı var

profile-icon Menekşe 26 Haziran 14:36

Kusura bakmayın ama ben ürünü sizden aldım. Şikayetimi de memnuniyetimde sizi ilgilendirir. Ürünü bana siz sattınız. Sattık bizle işin bitti ye getiriyorsunuz lafı hiç hoş değil. Tüketici Hakları'na başvuracağım.

profile-icon Menekşe 23 Haziran 16:46

Başka marka süpürge alınmak istendiği halde ove ove bana bu süpürge satıldı. Süpürge İlk kullanımdan beri çekmiyor. Bana yetkili servise götürün filtresine bakılsın diyorsunuz. Yenı olan bir filtreye servise ne yapacaktı düzelecek çok merak ediyorum. Ayrıca da koordinatörle görüşüp döneceğiz deyip dönüş yapmadınız. Süpürge sızın ve mağaza da harika diyerek çok önererek sattınız. Demek ki çalışanlarınıza tanımadıkları ürün hakkında yorumlarda bulunarak satış yapıyorlar. Asla çözüm odaklı değilsiniz. Bizim yerimize arzumu şikayet edin deyişinizden ben sattığınız ürünün sorumluluğunu almadığınızı anlıyorum. Sız aracısınız ama sattığınız ürününde arkasında durmak zorundasınız. Maalesef ısınız satana kadar ıs. Ben Tüketici Hakları'na başvurur daha önce dende yaptığım gibi paramı alırım. Bu şikayette Burda böylece dursun. Tas Pınar pişmanlıkmış. Tas Pınar yerine arzum yetkili firmalarından alışveriş yapın. En azından sorun yaşadığınızda çözüm üretirler.

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 23 Haziran 16:46

Sayın Menekşe B. Arzum marka ürününüz ile ilgili şikayetleriniz arzum firmasının yetkili servis noktalarından sizlere verilen ürün faturanız ile birlikte adresinize en yakın servise götürerek hizmet alabilir ,servis raporu kararına göre de Taşpınar firması olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu bildirir,iyi günler dileriz. Taşpınar Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler