17 Ocak
#11462944

Taşpınar Eviniz Çeyiz Alışverişi Sonuçlanmadı!

Taşpınar 'dan 14.000 TL'lik çeyiz alışveriş yaptım. On gün sonra ürünlerimin geleceği söylendi ve yarısı geldi. Gelen ürünlerden bir tencere takımının içleri çizik diğer bir tencere takımının kapakları yok. Gelen yatak örtüsünün ipleri çekilmiş bir haldeydi. Değişim yapılması için aradım yapılacağı söylendi ama ne gelen oldu ne giden. Diğer gelmeyen ürünlerin için aradım pazartesi gelecek çarşamba gelecek cuma gelecek derken bugün iki ay oldu. Ne evdeki ürünlerim alındı ne eksik olan ürünlerim geldi.


Ödememin ocak ayında başlayacağı söylendi ama bu ay ödeme yapmak için aradığımda birikmiş ödemelerimin olduğunu öğrendim. Oraya bilgi verilmemiş sizle ilgilenen eleman kasaya söylememiş bilmem ne diyerek sürekli geçiştirme. Alışveriş yapana kadar ilgi alakanın muhteşem olduğu Taşpınar alışveriş yaptıktan sonra insanı insan yerine koymuyor. En az on kere gittim defalarca kez aradım hala erteleniyorum. Bir daha Taşpınar 'dan alışveriş yapmayı bırak kapısının önünden geçmeyi dahi düşünmüyorum.

Ceylan Ceylan 755 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ceylan'ın Teşekkür Mesajı02 Nisan

    Teşekkürler

  • Taşpınar Eviniz Temsilcisi22 Ocak

    Sayın Ceylan O. ; Sizi aradık fakat ulaşım sağlayamadık Şikayetiniz ile ilgili gerekli birimlere bildirimde bulunuldu Sizleri dinlemek için tekrardan sizi arayacağız İyi günler dileriz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler