28 Nisan
Yorum Yap
#10383870

Taşpınar Eviniz Almış Olduğum Tartıyı Açtığımda Üstünde Ayakkabı İzi Vardı!

Almış olduğum tartıyı açtığımda üstünde ayakkabı izi vardı önce anlamadım sonra tartıldığımızda farklı kg gösterdi. Bozuk olunca iade etmeye gittim. Çalışan arkadaşlar çok zeki olmaları sebebiyle düz zemine koymamı önerdiler. Derken orada açıp düz bir zeminde her defasında farklı çıktığını görünce değişim teklif ettiler fakat çalışan başka bir tartıyı ayağıyla itince rahatsız olup para iadesi istedim.


Bir gün önce bilgisayarları yavaş olduğu için faturayı daha sonra vereceklerini söylemişlerdi. 50 lira vermiştim para üstü vermedikleri halde bugün 49 lira iade ettiler dün 50 lira verdiğimi söyleyince de 1 liranızı vermişizdir dediler. Ben 1 lirayla zengin olmam ama bu tür mağazalar herkesten 1 lira alsalar iyi iş yaparlar. Hayatımda ilk kez bir şey aldım bir daha da asla girmem.

Ayşe 1.247 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı28 Nisan

    Biraz önce genel merkezden bir görevliyle görüştük. Fazlasıyla ince ve anlayışlıydı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Umarım firmanın tüm çalışanları müşteri memnuniyeti konusunda bu kadar hassas olabilir. Para iadesini yapacaklarını söyledi. Bir lira için tabi ki oraya tekrar gitmeyeceğim ama bu kadar ilgili davranmaları cidden güzeldi. Sağ olun.

  • Taşpınar Eviniz Temsilcisi28 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 420 60 60 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Taşpınar Alışveriş Merkezleri

Ziyaretçi Yorumları