Taşpınar Eviniz Alıbey Şubesinin İş Takibinde Sıkıntı Var!

Erdem Erdem2 yıl önce

Taşpınar Ankara Alıbey şubesinde yaklaşık 8 bin liralık alışveriş yaptım, ödemesini yaptım. 5.ayda TV ünite ayakları plastik olduğundan büküldü bunun için iletişime geçtim. Şubeye gittim tamam değişim sağlanacaktır diye ama yıl bitti daha gelen giden yok 1 ay taksiti geciktirsek bütün sülalemizi arayıp para talep eden firma böyle bir durumda sessiz. Sanki TV ünitesinin yenisi istedik bu kadar umursamaz vurdumduymaz olunmaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Erdem 8 ay önce

6 ay önce aranıp mağduriyetiniz için gelip özür mayetinde ufak bir hediyede vermek istiyoruz deyip gelmemeleri bundan sonra ufagida geçtim tv bile verseniz affetmeyeceğim.

profile-icon Erdem 2 yıl önce

Alemdag şubenizden adnan bey ile görüşmemiz sonucunda sağ olsun 1 yildir devam eden magdurlugumuz giderilmistir TV unite ayaklarını şubeden adnan bey sayesinde aldım ve kendim taktim ilginiz için teşekkürler

Taşpınar Eviniz Logo Taşpınar Eviniz 2 yıl önce

Merhaba Erdem Bey; Taşpınar Halı Mobilya olarak değişmez amacı ,değerli tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren ürünleri en yüksek kalitede sunmaktır.Bugünden sonra tüketicimizin beklentilerinin firmamız tarafından gerçekleştirilmesi konusunda Taşpınar ailesi olarak yanınızda olduğumuzu ve yalnız olmadığınızı tarafınıza bildirmek isteriz. Şikayetiniz incelenmiş olup müşteri hizmetlerinden tarafınıza dönüş yapılacak ,en kısa zamanda gerekli aksiyonlar yapılacaktır.İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler