Toplam çözüm sayısı
..
Taşpınar Eviniz ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Anıl'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

Taşpınar Eviniz 2 Ay Ürünleri Göndermedi!

3.518görüntüleme
Anıl
Anıl 05 Şubat 2019 13:16
ÇözüldüÇözüldü
Anıl'ın Teşekkür Mesajı
“Öncelikle bana geri dönüş sağlayan Sultan hanıma teşekkür etmek istiyorum çok olumlu bir geri dönüş sağladı şikayetçi olduğum konular düzeltildi.”

Bu kadar kötü bir firma olamaz gerçekten. Ürün 10.000 TL'lik alışveriş yaptık tutar yüksek adı altında 2 ay ürünleri göndermediler ve gönderdikleri yorgan setindeki yastıklar ve yorganda küf vardı. Bir tane tost makinesi şubede yok diye bekletildik ve daha sonra geldiğimizde personel aslında vardı ben izinliyim bulamamışlar diye açıklama yapıyor.

Daha sattığı ürünün bilgisine sahip olmayan teslimat olarak kötü olan bir firma 300 TL'lik bir saç kurutma makinesi alacağım her kata gidip minimum 10 dakika oturup bekliyorum. Bundan sonra değil ürünleri taksit ve indirimli verseler bedava verseler gelip almam.

Anıl
Anıl06 Şubat 2019 10:12

Genel merkezden tatmin edici bir geri dönüş aldım yapıcı konuşmaları ve çözüm odaklı bir görüşme oldu umarım aynı sorunları yaşamamak adına gerekli aksiyonlar alınır.

Anıl
Anıl11 Şubat 2019 19:41

Öncelikle bana geri dönüş sağlayan Sultan hanıma teşekkür etmek istiyorum çok olumlu bir geri dönüş sağladı şikayetçi olduğum konular düzeltildi.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler