Taşkıran Paketleme ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Taşkıran Paketleme Verilerin Gizliliğinin Korunması

205
Lütfiye
Lütfiye 28 Ocak 13:47

28.01.2023 tarihinde Taşkıran Paketlemeyle evde ek iş toka paketleme işi için görüşme yaptım sitede yazılanlar korkuttuğu için önlem almak istedim IBAN adres ve telefon bilgimi verdim.

Özel bilgilerimi 3. Kişilerle paylaşılmasına ve iznim harici kullanılmasına iznim yoktur. Benim ıslak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru ve işlem bana ait değildir, kabul etmiyorum. Herhangi bir olumsuz durumda logo ismini ve telefon numarasını belirttiğim şahıs ya da şahıslar bizzat sorumludur ve t. C. Mahkemeleri yetkilidir (TCK mad. 135/136).

Benzer Şikayetler

profile
19
27 Mart

Taşkıran Paketleme Hakkımda Asılsız Hesap Açılabilmesi

27.03.2023 tarihinde 0536****860 numaralı isletme hesabı ile görüşme yaptım. Bu işletme hesabi hakkında iyi yorumlar olmadığından dolayı tedbir amaçlı şikayete bulundum. Verdiğim kişisel hesaplar üzerinde açılan asılsız hesaplardan ıslak imzam bulunmadığından mesul değilimdir

profile
11
12 Mart

Taşkıran Paketleme Hakkında Şikayet Mi Var!

Taşkıran paketleme... Bende bilgilerimi bugün verdim.😭😭😭 Ben siteleri var diye verdim bir de kapora almıyorlar falan diye yanıltıcı gibi gelmedi ama... Bende önlem amaçlı buraya yazmak istedim. İnşallah adımızı kullanıp bir şey olmaz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Gizem
Gizem
 

Sıkıntı yaşadınız mı acaba bende başvuru yapmak istiyorum