Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Taşkıran Paketleme Şirketinin Kişisel Bilgilerimi İznim Harici Kullanması

profile
19 Nisan
296

Taşkıran Paketleme 19,04.2023'te evde ek iş sabun paketleme işi için iletişime geçtiğim +90 535**** ** taşkıran paketleme numarasına numarayla verdiğim isim soy isim adres telefon ve IBAN bilgilerimi kullanarak yapılacak olan, banka hesabı, banka kredisi, abonelik, adıma açılmış şirket, adıma açılmış dijital cüzdan vb... Gibi kişisel kimlik bilgilerimle yapılmış veya yapılacak olan herhangi bir işlemden hiçbir mesuliyet ve yasal olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

Özel bilgilerimi 3. Kişilerle paylaşılmasına ve iznim harici kullanılmasına iznim yoktur. Benim ıslak imzam olmadan yapılan hiçbir başvuru ve işlem bana ait değildir, kabul etmiyorum. Herhangi bir olumsuz durumda firma ismini ve telefon numarasını belirttiğim şahıs ya da şahıslar bizzat sorumludur ve t. C. Mahkemeleri yetkilidir. Şikayetimi resmi bilgilendirme olması için iletiyorum. Resmi ıslak imzam olmadan yapılacak hiçbir işlemi onaylamıyorum (TCK mad. 135/136).

Benzer Şikayetler

Taşkıran Paketleme Hakkımda Asılsız Hesap Açılabilmesi

profile
27 Mart
19

27.03.2023 tarihinde 0536****860 numaralı isletme hesabı ile görüşme yaptım. Bu işletme hesabi hakkında iyi yorumlar olmadığından dolayı tedbir amaçlı şikayete bulundum. Verdiğim kişisel hesaplar üzerinde açılan asılsız hesaplardan ıslak imzam bulunmadığından mesul değilimdir

Taşkıran Paketleme Hakkında Şikayet Mi Var!

profile
12 Mart
793

Taşkıran paketleme... Bende bilgilerimi bugün verdim.😭😭😭 Ben siteleri var diye verdim bir de kapora almıyorlar falan diye yanıltıcı gibi gelmedi ama... Bende önlem amaçlı buraya yazmak istedim. İnşallah adımızı kullanıp bir şey olmaz.

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Melike

Peki dönüş aldınız mı acaba isiiniz için

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz