Taşıma Sırasında Sürat Kargo'nun Kırdığı Tablet Bilgisayarım!

Adem Y. |

05. 09. 2013 tarihinde Manisa ili Kırkağaç ilçesinde ki Sürat Kargo'ya teslim ettiğim tablet bilgisayarım (sarj sorunu olan), taşıma sırasında kırılmıştır. Taşıma sırasında kırılmış çünkü ürün teslim edilirken kontrol edilerek alındı(sağlam), gittiği yerde de yine teslim edenin yanında açılmış(kırık). Teslim ettiğim eleman ile konuştuğumda sorunu kabul etmekteler, fakat sigortalarında kaynaklanan sebeplerden dolayı ürün 2. el olduğu için sorunun kabul edilemeyebileceğini, edilse bile ürünün tamir edilip teslim edilme süresinin 2 yada 3 ay sürebileceğini söylediler.

Şimdi size soruyorum Sürat Kargo; Emanet edilen emanete siz böyle mi sahip çıkıyorsunuz? Sizin hizmet anlayışınız bu mu?

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem Y.
  13 Eylül
  22:44

  bundan sonra sürat kargoyla işim olmaz, olanlara da başıma gelenleri en ince detayına kadar anlatıp başka kargo şirketlerine yönlendiricem.

 • Adem Y.
  10 Eylül
  17:13

  telefonum açık ve her zaman ulaşılabilir olduğum halde nasıl oluyorda tele le ulaşamıyorsunuz inanın çok merak ediyorum.mailiniz açılmıyor.telle ulaşırsanız sevinicem.aksi takdir de kanunlara başvurucam. bilginize...

 • 10 Eylül
  15:43

  Sayın yetkili;
  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü