Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Tarz_ayakkabilarim (Instagram) ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Tarz_ayakkabilarim (Instagram) Farklı Ürün Yollayarak Yanıltmaya Çalışıyorlar

1.969
Handenur
Handenur 17 Aralık 2020 16:35

Görselde görerek sipariş verdiğim ürün ile elime ulaşan üründe farklılıklar bulunmaktadır. Bunun üstüne iade talep ettiğimde ise siz o ürün öyle mi diye sormamışsınız denmektedir. Ben gördüğüm üründe farklılık var mı yok mu diye sormak zorunda değilim. Değişim yapın dediğimde 30 TL değişim ücreti talep edilmekte ayrıca. Bu etik bir davranış değil.İstediğim ürün gelmemekte ve şu an elimdeki ürün için beni suçlu bulmaktadırlar. Ben görerek sipariş verdiğim bir ürünün farklılığı var mı diye neden sorayım? Hangimiz diğer sitelerde soruyor? Bir farklılık var ise satıcının bunu belirtmesi gerekmektedir. Elimdeki ürünün iadesini talep ediyorum iade yapamıyoruz diyorlar. Ayrıca bana mesajda 65 TL diyorlar kapıda 70 TL almak için yolluyorlar kargoyu. Kapıda fiyat değişmekte. Sadece para alma peşindeler. Hızlıca çözüme ulaşmasını talep ediyorum.

Handenur
Handenur17 Aralık 2020 16:46

Hala iade için benden kargo ücreti düşmeye çalışmaktalar. 

Handenur
Handenur17 Aralık 2020 19:24

Üstüne bir de telefonda bu ürün normalde 75 TL zaten size arkadaş yanlış söylemiş diyerek hala para ile ilgili arttırım yapmaktalar ve hatalarını telafi edeceklerine sanki ben satıcı arkadaşa yanlış fiyat vermişim gibi beni suçlamaktalar. Sadece kendilerini kurtarmaya bakan ve insanlardan ne kadar alırsak o kadar iyi diye düşünen bir çalışma sistemi ile kul hakkına girmekteler.daha iyi ve daha çözüm odaklı çalışan bir sürü sayfa var. Benim yaptığım hataya düşmesin kimse.

Handenur
Handenur17 Aralık 2020 19:26

Arayarak telafi edeceklerine mağduriyet giderilmesi gereken yerde karşı tarafı suçlayarak çözümler için hala para istemekteler. Firma isimlerini korumak adına hatalarını düzeltmeleri gerekirken sizi suçluyorlar yaptıkları hatadan sizi yükümlü tutmaktalar. Bu kadar olmaz.

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 5
 • 4 gün önce

Tarz_ayakkabilarim (Instagram) Tarz Ayakkabı Şikayet

Instagram üzerinden kendime ayakkabı aldım 1 adet. Sipariş verip ödememi yapmamın 10 sonrasında kargoya ancak verdiler ve kargo adresime bile gelmeden geriye gönderdi. Sorunu iletmek için yazmak istedim hesap üzerinden beni engellediler. Telefon numaraları var yazıyorum ama bir cevap alamıyorum. Ücr...

Devamını Oku
profile
 • 38
 • 25 Ekim

Tarz_ayakkabilarim (Instagram)  Sayfası Yanıltıyor

Instagram üzerinden satış yapan tarz. Ayakkabılarım. Adlı sayfa. Farklı numaralarla ayakkabı gönderdi. Değişim garantisi verdiler oysaki alırken. Şimdi de 100 TL daha verirseniz (kargo için) değişim yaparız diyorlar. Gelen ürünlerin fotoğraftakilerle alakası yok tam basit.

Devamını Oku
Tarz_ayakkabilarim (Instagram)  Sayfası Yanıltıyor
profile
 • 400
 • 17 Ağustos

Tarz.ayakkabilarim (Instagram) Spor Ayakkabının Tabanları Açıldı

Instagram Tarz.ayakkabılarım https://Instagram. Çom/tarz. Ayakkabılarım? İgshid=YmMyMTA2M2Y= Spor ayakkabı aldım tabanları açıldı iade ve değişim talep ettim ayakkabıcıda yaptırabileceğimi söyleyerek çözüm ürettiler giyilmiş ayakkabı göndersek giyer misiniz gibi saçma bir diyaloğun içinde buldum ken...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Gökçenur
Gökçenur
 

Bana da sizin başınıza gelenden oldu. Bana gelen ürünle resimdeki ürün arasında farklar olduğunu anlatmaya çalıştım fakat farklılık iddia edemeyeceğim söylendi. Üstelik ısrarla iade edeceğimi adreslerine ihtiyacım olduğunu söylememe rağmen bilerek 1 haftadır mesajlarıma ve aramalarıma cevap vermediler. Bu açıkça kanun çiğnemek. Gereğini yapacağım. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Adreslerini bulamıyorum. Bilginiz varsa yardımcı olur musun? Yalnız değilsiniz bana da aynısını yaşattılar. Çok uğraştırdılar ve uğraştırmaya devam ediyorlar.