Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Metin sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Tarım Kredi Kooperatifi Çorum Kavurma

4.365
Metin
Metin 04 Aralık 2022 02:36

Tarım kredi kooperatifinden aldığım Sancak Çorum kavurmanın inde etten başka ne arasanız var. Sinir, yağ, kıkırdak... 1500 Gr lik paketten 200 Gr et çıktı çıkmadı; çıkan etlerde un ufak, parça pinçik. Yiyemediğim için sokak hayvanlarına verdim. Nasıl müsaade ediliyor bu kadar kalitesiz ürünlerin satılmasına, hiçbir kontrol mekanizması yok mu? Bir daha tkk mı? Tövbe.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
116
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tereyağ Yerine Margarin

Bir ay önce tarım kredi marketlerinden tereyağ aldım. Hatta 2 tane aldım güvenerek. Sonrasında ise fark ettim ki margarin gibi kokuyor. Denedim tıpkı margarin gibi. İçerik beyanına baktım böyle bir ibare yok. Tereyağ diye aldığımız yağ margarin içeriyor ve içerikte beyan edilmiyor. Böylesi bir suçu ...

profile
43
16 Nisan

Tarım Kredi Kooperatifi Sahte Gibi Ürüne Analiz Yaptıracağım.

Tarım kredi kooperatifi marketinden fermante sucuk aldım. Evde açınca fermante ürünle ne tadı ne de şekli asla bir değildi. Şimdi analiz için göndermeyi düşünüyorum. Arayıp durumla ilgilenmek isterlerse konuşuruz. İlgilenmezlerse de sorun değil. Mahkemeye kadar gideceğim. Şok marketlerden tarihi geç...

profile
332
18 Mart

Tarım Kredi Kooperatif Market Bayat Ürün Satışı

Ürün tarihi yeni olmasına rağmen bayat. Güvenerek aldığım tarım kredi kooperatifleri pahalı olmasına rağmen bir tane bile yiyemeden çöpe gitti. 100 lira para verdik. Bir avuç yiyemedim. Bir de ürünün 28.09.2023 nasıl oluyor bu 6 ay daha raf ömrü var demek.

Tarım Kredi Kooperatif Market Bayat Ürün Satışı
Tarım Kredi Kooperatif Market Bayat Ürün Satışı
Tarım Kredi Kooperatif Market Bayat Ürün Satışı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Rifat
Rifat
 

Aynen. Evde kimse yiyemedi. Herkes ağzından çıkartıp yemekten vazgeçti. Yazık, devlet destekli bir market bu ürünü satmamalı.