Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market'ten Aldığım Kısa Sürede Kurtlanan Pirinç

258
Gönül
Gönül 03 Ocak 00:02
Tarım Kredi Kooperatif Market'ten Aldığım Kısa Sürede Kurtlanan Pirinç
Tarım Kredi Kooperatif Market'ten Aldığım Kısa Sürede Kurtlanan Pirinç
Tarım Kredi Kooperatif Market'ten Aldığım Kısa Sürede Kurtlanan Pirinç
+3

Tarım Kredi Kooperatif Kütahya Atakent şubesi son tüketim tarihi 13.09.2024 tarihi yazan ve paket açılmamasına rağmen 3 ay gibi kısa sürede pirinçi kurtlanıp güvelendi. Mutfağımda dolabın içinde başka bakliyatlarla (nohut, fasulye, bulgur vs) yan yana ve sadece pirinçte güvelenme olmuş. 02.01.2023 tarihinde markete gidip durumu izah edip mağduriyetimin giderilmesini talep ettim, yetkili olduğunu söyleyen M*** isminde bayan market fişi yoksa alamam dedi. 3 ay kimsenin fişi elinde tutmayacağını ama banka dekontunun olduğunu oradan fişe ulaşabileceklerini söylememe rağmen kabul etmedi. Önce ne pirinç vermeyi ne de parasını vermeyi kabul etmedi aramızda tartışma çıktı. Umursamaz ve saygısızca tavırlarla bir süre benimle tartışıp gitti. Ben marketi terk etmeyip müdürle görüşmek istiyorum ısrarım sonucu market çalışanları tekrar M*** Hanım çağırdılar bu seferde bana kasadan ödemiş olduğum meblağın aşağısında 27,50 TL ödeme yapacağını söyleyip ya bunu alırsın ya da istediğin yere git şikayet et dedi. Kırık pirincin bile en düşük kg fiyatı 24 TL olmuş iken bana 2 kg pilavlık pirinç fiyatı yerine 27,50 TL verdiler. Hem değiştirme talebime ellerinde bu pirinçten olmadığını söyleyip hem de kasadan okuttum fiyatı 27.50 görünüyor deyip saçma bir şey söyledi. Benim hem markette bu pirinç yok hem kasa bu fiyat okuyor diyorsunuz madem yoksa kasa nasıl bu fiyat çıkarıyor üstelik fiyatlar sürekli çıktı aldığım zamanda bile 35 TL ödemişim dememe rağmen zararımı karşılamadıkları gibi beni suçladılar. Yok belki uygun koşulda saklamadınız, niye 3 aydır gelmediniz vs. Google ® şikayet var ® sitesine girdiğimde Tarım Kredi Kooperatif'in pirinçle ilgili bir sürü şikayet olduğunu gördüğümü kendilerinin de oraya bakabileceklerini söyledim ama ne yazık ki sonunda 27.50 TL almak zorunda kaldım ve artık şundan eminim ki Tarım Kredi Kooperatif'i zamanı geçmiş pirinçleri tekrar paketleyip yeni tarih basıp satışa sunup insanların sağlığıyla oynuyor. Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi içi güve yumurtası dolu. Sizden ricam bu konuyla ilgili benim ve benim gibi olanların mağduriyetlerinin giderilmesi. Bana şu anda 2 kg pirinç ne kadarsa ya onun parası verilsin ya da 2 kg temiz güvesiz kurtsuz pirinç verilsin ben 27,50-Tl kabul etmiyorum, zaten koskoca kooperatif 2 kg pirinçi veremiyorsa o firmayı kapatsın. Hiçbir firmanın insan sağlığıyla böylesine oynamaya ve haksız para kazanmaya hakkı yok. Konuyla en kısa sürede ilgileneceğinizi düşünüyor teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.

Benzer Şikayetler

profile
174
10 Eylül 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Pirinç Kurtlu Çıktı

Tarım Kooperatif Ankara Pursaklar şubesinden aldığımız pirinç kurtlu çıktı. İçinden sayamadığım kadar canlı büyük küçük kurtlar çıktı. Anne babam yaşlı oldukları için fark etmemişler. Kurtlu kurtlu yediler sanırım. 5 kilo pirincin yarısı kalmışken fark ettim.

Tarım Kredi Kooperatif Market Pirinç Kurtlu Çıktı
profile
14.322
17 Ağustos 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market İndirim Komedisi

Tarım kredi kooperatifi marketi Maltepe Girne Mahallesi şubesinde tüketicileri yanıltmaya yönelik indirim aldatmacası yapılmaktadır. Temel tüketim ürünlerinde indirime gidileceği haberini aldıktan sonra 14 Ağustos'ta bu markete gidip bahsedilen ürünlerin fiyatlarını listeledim. Buna göre salça 16.2...

Tarım Kredi Kooperatif Market İndirim Komedisi
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
profile
1.287
16 Temmuz 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Ürün Kurtlanması Sorunu

Tarım kredi kooperatifinin ürettiği ve kendi logosuyla satılan makarna pirinç bulgur gibi ürünler tüketim tarihinin dolmasına daha iki yıl varken böcekleniyor kurtlanıyor atmak zorunda kalıyoruz. Bir çok kişide aynı şikayeti duydum. Lütfen bunun nedenleri araştırılsın paramız boşa gidiyor.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile
6.912
12 Nisan 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Kasiyer Saygısızlığı

9 Nisan Cumartesi 2.5 pirinç aldım 11 Nisan pazartesi açtım koku ve renk sararması vardı. Kasiyer ısrarla fiş yok değiştiremem deyip bu bozuk değil ve daha saçmaladı. Sizden ricam ben cumartesi aldığım ürünü fişini nereden bulacağım ve ürün sizin böyle saygısız personeller istemiyoruz yer karaksı yo...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .