Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market'te  Pahalılık

192
Selahattin
Selahattin 03 Ocak 21:29

Öncelikle bu marketten alışveriş yapmak nasip olmasın bana. Sonra bu marketler diğer marketleri tanzim ederim diye kurulmadı mi sözde ama ne yazık ki diğer marketler onu tanzim ediyor. ** 'da 150 lira olan Baby Turco ® bu markette 160 lira iyi tanzimler tarım ve kredi kooparatifi marketleri (sözde)

Benzer Şikayetler

profile
30
4 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Market Rampa Merdiveni

Çiğli Anadolu Caddesi üzerindeki marketin giriş kapısında olan demir den her gün birileri kayarak düşmekte. Bunlardan biri de benim. Şunu merak ediyorum: Neden bir önlem alınmıyor? Burada sizin rampa merdivenden biri düştüğünde beyin kanamasından ölse sorumlusu kim olacak? Bu konu ile ilgili lütfen ...

Tarım Kredi Kooperatif Market Market Rampa Merdiveni
Tarım Kredi Kooperatif Market Market Rampa Merdiveni
Tarım Kredi Kooperatif Market Market Rampa Merdiveni
profile
60
1 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Ürün Fiyatı Hakkında

Havlu peçete aldım. Reyon fiyatı ile kasa fiyatı farklı. Ürünü geri bıraktım. Almadan çıktım. İlgili marketin çalışanlarının çok dikkatli olması ve gerekli cezaların verilmesini talep ediyorum. İstanbul Mahmutbey yolu şubesi çok ivedi olarak tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Tarım Kredi Kooperatif Market Ürün Fiyatı Hakkında
profile
90
2 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi Yoğurt Sigara Kokusu

Tarım Kredi Yoğurttan gelen sigara kokusu. Yetkilileri üretim haneyi denetlemeye davet ediyorum. Şikayet yazmam için gerekli olan en az ikiyüzelli karakter kuralını anlamış değilim. Bu kuralı cümlenin sonundaki nokta ile doldurmuş oluyorum, saygılar.

profile
65
2 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Ürün

Tarım Kooperatif ürünlerinden aldığım sarmalık yaprak bozuk çıktı ve Tavukçuyolu Tarım Kooperatif marketinden iade etmek istediğimde nereden aldığım ise oraya götürmemi istediler bu kadar market değişim yaparken bu saçma uygulamayı bu market nasıl yapıyor almadım bu duruma en yakın Tavukçuyolu Tarım...

profile
4
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market'in Tereyağı Margarin Kokuyor

Tarım kredi kooperatif Ardahan şubesinden aldığım tereyağ bildiğin margarin kokuyor. Açar açmaz koku yüzüne vuruyor. Açmasam iade ederdim verdiğim paraya yazık margarin zararlı diye tereyağ alalım dedik. Bu bildiğin yanıltmacadır! Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .