Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Tarım Kredi Kooperatif Market Zam Sorunu

219
Hamza
Hamza 24 Ekim 2022 11:08

Şikayetim zam ile ilgili 10 gün inde bir peynire bu kadar zam olur mu tarım kooperatifin kendi peynirinden almıştım 57.25 TL'ye... Şu an olmuş 68.25 bu kadar zam ne demek 11 TL zam yapılır mı... 2.3 TL yapılır bu nedir sözde kooparatif market ucuz olması gerekirken maalesef insanları mağdur ediyorlar.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
517
31 Ağustos 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Zam Verilmesi

Mardin/ Nusaybin'den yazıyorum. Kredi kooperatif şubelerinde erdoğan'ın söylediği %35'lik indirimin aksine zam var zam. Bunlar milleti saf yerine mi koyuyorlar. 1 litrelik yağın fiyatı 36₺ olur mu ya. Ne bir denetim var ne bir şey. Nerede bu yetkililer.

profile
-
3 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market 'te Uygun Fiyata Et Beklemek!

Ankara Eryaman neopolitan tarım kredi kooperatifinde et almak için gittim. Ancak etin salı ve perşembe günleri geldiği söylendi. Aralıklı olarak salı günü gidip bekledim. Öğlen 13 gibi geleceği söylendi. Birçok insan benim gibi sürekli gelip gitti. Ancak o saatte dakikalarca bekledik. Gelen olmayın...

profile
398
4 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Et Yok

Tarım kredi kooperatifi ramazan boyunca et fiyatları düşecek. Dendi bugün 5. Gün İstanbul Ümraniye top ağacı mahallesinde bir türlü et olmamakta gelmediği söylenmekte. Acaba bu işin doğrusu. Nedir yoksa stok mu yapıyorlar bilemiyoruz halka vermeyip sonradan basacaklar zammı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ahmet
Ahmet
 

Kesinlikle haklısınız. Daha geçen ay 27.90 lira olan 2 kiloluk yoğurt olmuş 37 lira. Dolar ve petrol fiyatları fazla değişmediği halde Bu kadar yapılan zam gerçekten haksız boyuttadır.