Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market Uygun Olmayan Bir Saatte Market Alarmlarının Çalması

122
Sevgi
Sevgi 17 Ocak 06:14

Eskişehir Odunpazarı 71 evler ersoylar sokakta bulunan Tarım kredi kooperatifi marketinin 2 gündür sabah 5 de başlayıp 2 dakika arayla yaklaşık 5_6 dakika süreyle öten bir alarm sistemleri var marketin üst katında oturuyoruz aniden bir korkuyla kalkmak zorunda değiliz bu duruma acil olarak çözüm bulunmalı.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Personel Şikayeti

Adana Çukurova ilçesine bağlı 100. Yıl mahallesinde bulunan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi marketinden (6411 numaralı şube) yaptığımız alışveriş esnasında şahit olduğumuz bir olaydan dolayı bu şikayeti oluşturmuş bulunmaktayım. Şubede yetkili olduğunu düşündüğüm bir bayan Personel müşterilere aldır...

profile
158
3 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Personel Şikayeti

Market ürünleri güzel ve uygun ama personel bu konuda gayet başarısız. İlgisiz alakasız. Kasa çok fazla sıra bekliyoruz. Tek kasa genelde çalışıyor ve çok yavaş insanın sabrını sınıyor. Bu konuda personel alımlarında mütevazılığı ve bu işi gerçekten sevecek ve istekli insanları alalım.

profile
374
4 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredideki Et Fiyatları Pahalı

İstanbul, Başakşehir kayabaşı mahallesindeki tarım kredi marketinde kıyma ve kuşbaşı indirimi uygulanmıyor. Sorduğumda, bizde fiyatlar böyle cevabını verdi çalışan arkadaş. Nasıl oluyor? Cumhurbaşkanı bile açıkladı et fiyatlarını peki bunlar nasıl kendi kafalarına göre iş yapıyor?

profile
163
4 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Vatandaşı Yanıltan Market

Esk, Tarım Kredi markette ramazan da 140 TL'ye kıyma 150 TL'ye kuşbaşı satacaktı. Bugün ramazanın 2. Günü olduğu halde Çanakkale merkez'deki Tarım kredi marketlerine hiçbirisi gelmedi. Tarım kredi marketlerin klasik oyunu. Peynir de mi indirim var. İndirim bitsin peyniri göndeririz. Kıyma da mı indi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .