Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet sonuçtan hiç memnun değil

Tarım Kredi Kooperatif Market Ürün Kavanoz Kapağının Tam Kapanmaması

1.028
Mehmet
Mehmet 10 Kasım 2022 14:07

08.11.2022 tarihinde Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri marketinden İncir Özü adlı ürünü aldım. Eve ® geldiğimde ürün kavanozu koruyucu bandında ürünün sızmış olduğunu gördüm. Aynı gün markete gidip ürünü yenisiyle değiştirdim. Yeni ürünü alırken raftaki kavanozların bazılarında aynı sorun olduğunu görevliye ilettim ancak umursadığını sanmıyorum.

Yeni aldığım ürünün koruyucu bandında sorun görünmüyordu ancak bandı çıkarınca kavanoz kapağı neredeyse kendi kendine açıldı. Daha sonradan fark ettim ki kavanoz ile kapak arasında uyum sorunu var; kapak tam oturmuyor boşa dönüyor. 3. Kez markete gidemeyeceğim in ürünü direkt çöpe attım. Ürünün hava almış olma ihtimalinden dolayı sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

Ürün üretim tarihi: 31.10.2021 tam 1 yıldır kimsenin bu sorunu fark etmemiş olması imkansız belli ki firma hiç ilgilenmemiş. SKT: 31.10.2023 Parti No: ıno. 0795.

Umarım bu şikayeti ciddiye alıp sorunlu ürünleri toplatırsınız.

Benzer Şikayetler

profile
47
1 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Marketin Garantili Fakat Garantisiz Ürün Satışı

Tarım Kredi Kooperatifleri marketten almış olduğum Svs marka 9w 806 lumen beyaz ışık ampul aldıktan yaklaşık 4 ay sonra bozuldu ve yanmıyor. Kutu üzerinde yer alan 2 yıl garanti ibaresi ile alakalı olarak elimde fişim ile birlikte satın aldığım markete gittim doğal olarak biz satışını yapıyoruz onar...

Tarım Kredi Kooperatif Marketin Garantili Fakat Garantisiz Ürün Satışı
Tarım Kredi Kooperatif Marketin Garantili Fakat Garantisiz Ürün Satışı
profile
54
2 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı

Tarım kredi kooperatifi'nde kurtlanmış yerfıstığı %33 oranında bozulmuş çıktı. Kuruyemişi, hem ışıkta hem de gözlük takarak yemek gerekiyor. Size güveniyordum ama bu durumun açıklamasını bekliyorum. Kaliteyi düşürmek zorunda mısınız sadece bir miktar daha ucuza satmak için?

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı
Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı
Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı
+2
profile
100
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tulum Peynirinde Metal Parçası Bulunması

Merhaba, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi'nden aldığım tam yağlı olgunlaştırılmış tulum peyniri içinden metal talaş parçası çıktı. Çocuğumun ağzından çıkan bu parça, dil, diş, boğaz ve diğer iç organlarına zarar verebilirdi. Teknoloji mümkünken, ilkel yollarla insan sağlığını tehdit etmeye devam ediy...

profile
29
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Bayatlamış Ve Kokmuş Badem

Tarım Kredi kooperatiflerinden aldığım paketli badem resmen bayat ve artık koku yapmaya başlamıştı. Uygun diye oradan alışveriş yaptım ama hiç memnun kalmadım çerezin içine koymasaydım kesinlikle götürür gösterirdim parama yazık oldu. Biraz uygun fiyatlı diye bayat olmaması lazım.

profile
6
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Klima, Buzdolabı, Gürültü Kirliliği...

Tarım Kredi kooperatifi klima ve buzdolabı sesinden şikayetçiyiz. Fevzi Çakmak 908. Sokak No. ** adresimiz apartman sakinleri olarak klima ve dolap sesinden şikayetçiyiz. İnsan evinde rahat edemeyecekse nerede edecek soruyorum. Bu ne düşüncesizlik mal sahibi ve market yetkililerinden acil çözüm bulm...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .