Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tarım Kredi Kooperatif Market Tulum Peynirinde Metal Parçası Bulunması

profile
05 Mayıs
979

Merhaba, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi'nden aldığım tam yağlı olgunlaştırılmış tulum peyniri inden metal talaş parçası çıktı. Çocuğumun ağzından çıkan bu parça, dil, diş, boğaz ve diğer iç organlarına zarar verebilirdi. Teknoloji mümkünken, ilkel yollarla insan sağlığını tehdit etmeye devam ediyorsunuz.

Benzer Şikayetler

Tarım Kredi Kooperatif Market İzmir Tulumu Tadı Değişmiş

profile
29 Nisan
1.005

Merhaba Tarımkredi Kooperatif Markete Satılan İzmir tulum peyniri tadı artık tulum değil de kaşar peynirine dönmüş ya da olgunlaştırılmış inek peyniri gibi yiyemiyoruz beğenerek alıyorduk özellikle babam müdavimi ısrarla düzeltilmesini istiyoruz. Kolay gelsin

Tarım Kredi Kooperatif Market Peynirde Hayvan Kılı

profile
13 Mart
1.827

Tarım kredi Kooperatifleri'nden aldığımız tam yağlı olgunlaştırılmış Tulum peynirinin içinden hayvan kılı (inek veya keçi kılı) çıktı. Sürekli alışveriş için tercih ettiğimiz bir yerdi. Hamileyim midem hassas bu durumdan dolayı iyice rahatsız oldum.

Tarım Kredi Kooperatif Market Peynirde Hayvan Kılı
1

Tarım Kredi Kooperatif Marketten Aldığım Süzme Beyaz Peynirde Kıl Çıkması

profile
06 Ağustos
993

2 Ağustos tarihinde tarım kredi kooperatif marketten birlik süzme taze beyaz peynir 400gr aldım. Ürünü 2. Tüketimimizde daha yarısını bile tüketmemişken dilimlerken kocaman siyah bir kıl cıktı. 6 Ağustos günü iade ve şikayet için Mecidiyeköy Gülbağ şubeye gittiğimde fişim olmadığı için alamayacaklar...

1

Tarım Kredi Kooperatif Market Ürünleri Şikayet

profile
26 Mart
1.150

Daha önce severek aldığım Tarsüt tam yağlı İzmir tulum peynirini bugün rami şubesinden aldığımda İzmir tulum paketinin içinden taze kaşar çıkması şaşırttı. Nasıl böyle bir hata yapılır? Ayrıca 2 katı para ödedik. İnsanlarla dalga geçmeyiniz. Kime güveneceğimizi şaşırdık artık.

Tarım Kredi Kooperatif Market Ürünleri Şikayet
Tarım Kredi Kooperatif Market Ürünleri Şikayet
Tarım Kredi Kooperatif Market Ürünleri Şikayet
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarım Kredi Kooperatif Market Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 61 sa 18 dk
Benzer Şikayet Yaz