Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aynur sonuçtan hiç memnun değil

Tarım Kredi Kooperatif Market Temassız Alınan Fazla Ödeme Yapılmıyor

256
Aynur
Aynur 15 Şubat 12:48

01.02.2023 tarihli Keçiören Ovacık maketinde temassız olarak ödemem 2 kere alındı, sürekli her gün arayıp başvuru yapmama rağmen kimse ilgilenmiyor 14 gündür ödeme yapılmıyor acil ödememin yapılmasını rica ediyorum Ayrıca ben iki ödeme alındı diye başvurmasam kasiyer söylemiyor bile.

Benzer Şikayetler

profile
237
19 Kasım 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Kardeşler Şubesi Kasa Sıkıntısı

Tarım kredi Ankara Keçiören Kardeşler şubesi 08.11.2022'de Tarım kredi peyniri 49.90 olan peynirden 1 tane alabilirsiniz denildi. Bir sürü olan peynirden ve insan hakları ve hiçbir yerde böyle adet belirleme ve hatta 1 taneyle sınırlama hakkı yoktur. Kasiyer alamazsın demesi ve vermemesi nedendir? G...

profile
46
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Siparişimi Kendiliğinden İptal Ediyor

Tarım kredi kooperatifleri marketi Ankara Keçiören şefkat Mahallesi sürekli olarak stok beklediğimiz bir tavuk markası var stoğa giriyor. Trendyol Hızlı Market üzerinden satış açıyorlar. Sipariş veriyorum, 3 seferdir kendi kendilerine iptal ediyorlar. Cidden mağdur oluyoruz.

Tarım Kredi Kooperatif Market Siparişimi Kendiliğinden İptal Ediyor
profile
108
23 Ocak

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Vişne Kompostosu

Keçiören Yükseltepe Tarım Kredi Kooperatif marketten 2 adet cam şişede Aynes meyve bahçesi vişne kompostosu aldım. Ürünün tanesi 12 lira 90 kuruş idi. Her iki şişenin de ağzı tamamen kapalıydı. Herhangi bir bozuk göstergesi yoktu. Fakat birinci şişeyi açtım ve bozuk olduğunu anladım arkasından ikinc...

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Vişne Kompostosu
  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
Ali
4.530
30 Ekim 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Personelin Tavrı Ve Tutumu

Ankara Keçiören Aktepe Adnan Menderes parkının karşısındaki tarım kredi kooperatifinden zeytin deniyorum erkek personel aşağılayıcı bir tavırla dalga geçti 1 tane zeytin denerken ekmek göndereyim mi dedi personelin ters tavrından dolayı şikayetçiyim.

  • profile
1 Destekçi
profile
262
30 Ekim 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Personel Tavrı Ve Tutumu

Ankara Keçiören Aktepe Adnan Menderes parkının karşısındaki tarım kredi kooperatifinden zeytin deniyorum. Erkek personel aşağılayıcı bir tavırla dalga geçti 1 tane zeytin denerken ekmek göndereyim mi dedi personelin ters tavrından dolayı şikayetçiyim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .