Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi Saygısız Kasiyer

166
Nesrin
Nesrin 12 Şubat 15:40

Tarım Kredi Kooperatifleri Yakacık veya Memlik şubesi erkek kasiyerin saygısızlığından şikayetçiyim. İnsan kaynakları politikanız saygısız eleman çalıştırmak üzerine mi? Kasada bir ürünün fiyatını öğrenmek istedim, zaten bu başlı başlına bir sorun. Ürünün etiket fiyatı neden yok?

Kasadaki saygısız erkek eleman fiyatın yazıldığını iddia ederek kasada beni bırakarak gitti, hem de atar gider yaparak, yazmadığını gördü. Depo gibi bir yere giderek kart alıp geldi, çünkü fiyatı okutturduğunda iptal edebilmesi gerekiyormuş. Hiçbir market böyle saygısız eleman çalışmıyor. 12 Şubatta o markette çalışan bellidir. O saygısız elemana gereğinin yapılmasını ve özellikle eğitim verilmesi konusunda gerekli hassasiyeti göstermenizi talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
316
24 Nisan

Tarım Kredi Kooperatif Market Haddini Bilmez İnsanları İşe Almış!

24 Nisan 2023 saat 14:00 sularında tarım kredi kooperatif marketten (ana yol üstündeki şubesi) alışveriş yaparken 5 yaşındaki kızım yumurtayı düşürüp kırdı, çalışanınızın yanımıza gelip (kilolu bir kadın) kurduğu ilk cümle; 'onun ücretini ödeyin' oldu, daha sonra sesini yükselterek uzaktaki diğer ça...

profile
125
02 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Sigara İçilmesinin Yasaklanması

Eskişehir ödün pazarı basınşehitler Caddesi bulunan Tarım Kooperatif Market'teki müdür ve yardımcısı hakkında şikayetçiyim! Depoda sigara içiliyor ve görevlerini yerine getirmiyor ve elemanlar hakaret k** içerikli sözler söyleniyor sorumlu olanların oradan alınmasını istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .