Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi Kooperatifinin Fıstık Ezmesi Çok Acı

103
Hüsnüye
Hüsnüye 03 Şubat 19:24

Tarım Kredi Kooperatifinin fıstık ezmesi çok acı yiyemedik, çöpe attık. Şimdiye kadar birçok markanın fıstık ezmesini tükettik hiç böyle kötüsünü görmedik. İlaçlı mı yoksa içine kotu bir yağ mi koymuşlar anlayamadık. Tarım Kredi ürünleri eskiden iyi olurdu.

Benzer Şikayetler

profile
153
3 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Et Yokluğu !

Konya'da 2 tane tarım kredi kooperatifi et satışı yok. Gelir diyorlar ama ne zaman belli değil mengene ve ulu ırmak şubesi ne insanlara eziyet çektiriyorsunuz kasap ve marketler 300 350 TL veriyor ramazan ayı başından beri bakıyoruz yok çalışanlar da yardımcı olmuyor.

profile
378
4 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Kıyma Yok

Tarım kredi'de kıyma kalmamış, gelir gelmez bitiyor, Ne hikmetse, denetim olmazsa böyle olur maalesef. Tek kelimeyle yazık. Bu halk bunları hak etmiyor, Avrupa'yi örnek verince de kızıyorlar, neymiş efendim beğenmiyorsan git orada yaşa diyorlar. Daha ne denir ki.

profile
236
5 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi Mark

Amaya Merzifon ilçesindeki Tarım kredi marketten 135 TL alışveriş yaptım 12 Şubat'ta provizyona düştü hala ödeme yapmadılar dönüş yapmadılar. Bu kadar lakayıtlık olmaz merkeze mail attıklarını söylüyorlar fakat beni geçiştiriyorlar. Bu işi yapamıyorsa yapma.

profile
486
5 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Et Ve Kıyma Bulamamam

İstanbul esenlerde oturuyorum. Tarım kredi kooperatifi marketlerin den devletin açıklamış olduğu kıyma ve kuşbaşı et almak için Güngören Göztepe Bağcılar tam 3 tane markete gittim. Ne kıyma var ne de et var hatta markete dahil gelmediklerini söylediler... Bizimle bu mübarek Ramazan ayında alay mı ge...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .