Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Tarım Kredi Kooperatif Market Sorumsuzluk

138
Esra
Esra 24 Ocak 18:23
Tarım Kredi Kooperatif Market Sorumsuzluk
Tarım Kredi Kooperatif Market Sorumsuzluk

Beylikdüzü Kavaklı mahallesinde bulunan tarım kooperatif Market'in kapısından girildiği zaman tam karşısında açık olan bu alan o kadar tehlikeli ki. 2 yaşındaki bebeğim markete koşarak girdi alan zaten dar tam buranın önünde durdu. Düşebilirdi sorumsuzluk sonucu kaza yaşanabilir ve bu kapı hep açık. Bu markete bu yüzden girmekten korkar olduk.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
111
1 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Peynirde Hayvan Kılı

Tarım kredi Kooperatifleri'nden aldığımız tam yağlı olgunlaştırılmış Tulum peynirinin içinden hayvan kılı (inek veya keçi kılı) çıktı. Sürekli alışveriş için tercih ettiğimiz bir yerdi. Hamileyim midem hassas bu durumdan dolayı iyice rahatsız oldum.

Tarım Kredi Kooperatif Market Peynirde Hayvan Kılı
profile
170
2 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Kooperatif Çalışanlarının Kabalığı

İstanbul Pendik gözdağında bulunan kooperatif çalışanları asık suratlı ve insanları sürekli aşağılıyorlar çevredeki herkes onlardan şikayetçi. Kafalarına göre kural uyguluyorlar 1 adet yağ aldım ikinci kere anneme almak için geldiğimde benimle kavga çıkartıp iki kişi vermeliler derhal bir şey yapılm...

profile
247
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Kolonya Satıyor

Çorum/Sungurlu yeni açılan tarım kredi şubesinden aldığım zeytin yaprağı aromalı kolonya bozuk çıktı. Zamanla öyle kötü bir koku bırakıyor ki, boğazlarımı mahvetti. Benimle beraber başkaları da bu kötü kokudan etkilendi. Ertesi gün oldu, hala ellerimdeki ve evdeki koku gitmedi. Milletin sağlığıyla ...

profile
133
17 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Ayçiçeği Yağı Saklıyorlar

15 Şubat Çarşamba günü Tarım kredi kooperatif marketi Samsun İlkadım kışla şubesine ayçiçek yağı alımı için gittim. Yaşlı, gariban insanlara:hayır elimizde yağ yok denilirken kendi tanıdıkları insanlara el altından ucuz fiyata yağ veriyorlar bunu fark ettim ve şikayet edeceğimi çalışanlara söyledim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .