Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Zuhal sonuçtan hiç memnun değil

Tarım Kredi Kooperatif Market Peynir Bozuk Çıktı

45
Zuhal
Zuhal 02 Ocak 21:54

Tarım Kredi Kooperatif Market'ten aldığım 3 adet paketli beyaz peynir bildiğiniz pembe renk oldu. Son kullanma tarihi 23 Ağustos 2023 olan peynirler aldığım şubeye değişim in götürdüm. Fişi olmadığı için değişim olmaz diyorlar. Bu peynir tarım kredinin kendi ürünü ve demek ki salamurası iyi yapılmadı. Bunu değiştirmeleri şart. Ben fişi saklamak zorunda değilim. O zaman bozuk ürünü yiyelim ve zehirlenelim. Müşteri hizmetleri 1 saattir beklediğim halde telefona bakmıyor. Şelale şubesi ancak kendilerine mail atılırsa değişim yapabilirlermiş. Lütfen yardımcı olun.

Benzer Şikayetler

profile
96
3 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Kıyma Yok

Tarım kredi'de kıyma kalmamış, gelir gelmez bitiyor, Ne hikmetse, denetim olmazsa böyle olur maalesef. Tek kelimeyle yazık. Bu halk bunları hak etmiyor, Avrupa'yi örnek verince de kızıyorlar, neymiş efendim beğenmiyorsan git orada yaşa diyorlar. Daha ne denir ki.

profile
209
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi'de Bozuk Ürünler

Tarım kredi'den geçen aylarda almış olduğum MarmaraBirlik zeytin 15 gün sonra açtığım halde küf içindeydi sessizce çöpe attım. Geçenlerde almış olduğum sıvı beyaz Cif bildiğiniz bozuk et gibi kokuyor. Kullanırken midem bulanıyor lütfen dikkat ediniz. Ben buranın en sağlam müşterilerinden biri olduğu...

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi'de Bozuk Ürünler
profile
324
27 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Tedarik Sorunu

Et balık kurumu tedarik sorunu! İstanbul/Sancaktepe ilçesi Samandıra mevkisinde bulunan tarım kredi kooparatifi market şubesi aynı zamanda et balık kurumununda satış şubesi ve tam 90 gündür et balık kurumunun Eti bu şubeye gelmiyor. Ramazan ayına yaklaştığımız bu günlerde vatandaş et balık kurumu et...

profile
232
25 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Çiğ Sütte Çamaşır Suyu Kokusu

Tarım Kredi'den aldığım 3 litrelik çiğ süt çamaşır suyu kokuyor bozulmaması için içine çamaşır suyu konulduğunu duymuştum ama bunlar resmen boşaltmış içine. Hem kaynatırken hem soğuyunca baskın bir çamaşır suyu kokusu var yoğurt yapacaktım ama kokusundan dolayı vazgeçtim.

Tarım Kredi Kooperatif Market Çiğ Sütte Çamaşır Suyu Kokusu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .