Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Tarım Kredi Kooperatif Market Personelin Asık Suratlı Ve Müşteri Memnuniyetsizliği

218
Ümmü
Ümmü 11 Kasım 2022 14:34

Tarım Kredi Kooperatifleri çatısında İnegöl merkez şubede çalışan erkek personelinizin müşteri ile iletişimsizliği, asık suratlılığı ve çözüm odaklı olmadan beni marketten kovarcasına kızması hiç etik bir davranış olmadı. Sizin daimi müşteriniz olarak bu tarz bir tavırla karşılaşmak istemiyorum. Devletimizin marketinden alışveriş yapmak istiyorken bu davranışlar sebebi ile marketinize gelmiyorum. En yakın zamanda çalışanlarınızın davranışlarını düzeltmesini ve sizin gereğini yapmanızı rica ederim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
135
08 Şubat

Tarım Kredi Market Alışveriş Yaptım Mağdurum

Deprem zedelere yardım için 1053 TL bebek bisküvi aldım Akbank banka kartım ile ödeme yaptım işlem başarısız dendi finans kredi kartı ile ödeme yaptım sonra baktım ki ikisinden de ödeme olmuş markete tekrar gittim durumu anlattım market çalışanı e... Hanım kredi kartınız beklemede dedi. Bu işlem ona...

Tarım Kredi Market Alışveriş Yaptım Mağdurum
Tarım Kredi Market Alışveriş Yaptım Mağdurum
profile
977
14 Aralık 2022

Hadımköy Tarım Kredi Kooperatif Market Müdürü Sıkıntısı

Hadımköy'deki Tarım Kredi Kooperatifi Marketi'ne adam akıllı bir müdür koyulsun. Müşteriyi azarlıyor tuhaf tuhaf hareketler yapıyor, çalışanları azarlıyor. V**'mıdır nedir. O adam olduğu müddetçe alışveriş yapmayacağız bunu nasıl müdür yapmışsınız?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .