Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market Kooperatif Çalışanlarının Kabalığı

170
Ebru
Ebru 01 Mart 14:23

İstanbul Pendik gözdağında bulunan kooperatif çalışanları asık suratlı ve insanları sürekli aşağılıyorlar çevredeki herkes onlardan şikayetçi. Kafalarına göre kural uyguluyorlar 1 adet yağ aldım ikinci kere anneme almak in geldiğimde benimle kavga çıkartıp iki kişi vermeliler derhal bir şey yapılmasını istiyoruz.

Benzer Şikayetler

profile
54
3 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı

Tarım kredi kooperatifi'nde kurtlanmış yerfıstığı %33 oranında bozulmuş çıktı. Kuruyemişi, hem ışıkta hem de gözlük takarak yemek gerekiyor. Size güveniyordum ama bu durumun açıklamasını bekliyorum. Kaliteyi düşürmek zorunda mısınız sadece bir miktar daha ucuza satmak için?

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı
Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı
Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Yerfıstığı
+2
profile
100
05 Mayıs

Tarım Kredi Kooperatif Market Tulum Peynirinde Metal Parçası Bulunması

Merhaba, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi'nden aldığım tam yağlı olgunlaştırılmış tulum peyniri içinden metal talaş parçası çıktı. Çocuğumun ağzından çıkan bu parça, dil, diş, boğaz ve diğer iç organlarına zarar verebilirdi. Teknoloji mümkünken, ilkel yollarla insan sağlığını tehdit etmeye devam ediy...

profile
131
10 Nisan

Tarım Kredi Kooperatif Market Bitki Çayı Böcekli

Kuşburnu çayı aldık. Birkaç kez içtim. Fark etmedim. Kutunun içinde küçük böcekler vardı. Çaylar nasıl böcekli satılır? Aklım almıyor! Kooperatif markete güvenmeyeceksek kime güveneceğiz? İşin kötü yanı o çaylardan içtim fark etmedim taki dikkatli bakana kadar çay böceklenmiş!

profile
265
09 Nisan

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Gıda Kooperatif Fiyat Yanılgısı

Kocaeli Derince ilçesi ibnisina mahallesindeki tarım gıda kooperatif şubesinde yanıltıcı fiyatlar bulunmaktadır. Etikette 80 lira olarak gözüken ürün kasada 100 lira çıktı. Beraberinde başka ürünler de aldığım için bunu eve gidince fark ettim. Ve bu bir defaya mahsus değil.

  • profile
1 Destekçi
profile
754
02 Nisan

Tarım Kredi Kooperatif Market Memnuniyetsizliği

Tarım Kredi Kooperatif Market'ten alışveriş yapıyoruz fakat sebzeleri salata malzemeleri çürük patates soğanları filizlenmiş şekilde çok özensiz zaten muhatap kimseyi bulamıyorsunuz yani insana hizmet veriyorsunuz bir de tarım siz bunları yapıyorsunuz hiç hoş değil şikayet ediyoruz müdüre elamanımız...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .