Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tarım Kredi Kooperatif Market Gramajı Yazan Balı Ambalajıyla Yeniden Tartıyorlar

231
Özlem
Özlem 19 Ocak 19:29

Tarım kredi kooperatifleri Gümüşhane Kelkit şubesinden karakovan balı aldım. Balın üstündeki etikette 1.2 kg yazıyordu. Kasiyer bize talimat verdiler. Biz bu balı ambalajıyla tartıp etiketliyoruz dedi. Tarttı bu sefer yaklaşık 1.35 kg geldi. Ben bu gramaj üzerinden para ödedim.

Benzer Şikayetler

profile
Ali
264
2 hafta önce

Tarım Kredi Kooperatif Market'in Saygısız Kasiyerleri

Tarım Kredi Kooperatif Market Nevşehir'de saygısızca üstüne vazife olmayan kendi özel olan kiloma boyuma karışıyor her gittiğimde kilomu söyleyip yok zayıfsın ben daha kiloluyum ayrıca bunu şikayette bulunacağım her yere yazacağım kendi kişisel bilgilerim kilom boyum kimseyi karıştırmaz.

profile
191
19 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Çalışan Kasiyerlerin Kötü Davranışı

Bugün tarihi 19 Şubat Pazar günü. Körpesler kooperatiften yağ aldım indirimdeydi 135 lira bir tane aldım. Yanında da komşum vardı Bir tane de komşum aldı parası olmadığı için parasını ben verdim. Komşum benim yanımda olduğu için yağıyor benim alacağımı düşündü ve Hani aynı evde yaşadığımızı düşündüğ...

  • profile
1 Destekçi
profile
256
15 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Temassız Alınan Fazla Ödeme Yapılmıyor

01.02.2023 tarihli Keçiören Ovacık maketinde temassız olarak ödemem 2 kere alındı, sürekli her gün arayıp başvuru yapmama rağmen kimse ilgilenmiyor 14 gündür ödeme yapılmıyor acil ödememin yapılmasını rica ediyorum Ayrıca ben iki ödeme alındı diye başvurmasam kasiyer söylemiyor bile.

profile
166
12 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Kredi Saygısız Kasiyer

Tarım Kredi Kooperatifleri Yakacık veya Memlik şubesi erkek kasiyerin saygısızlığından şikayetçiyim. İnsan kaynakları politikanız saygısız eleman çalıştırmak üzerine mi? Kasada bir ürünün fiyatını öğrenmek istedim, zaten bu başlı başlına bir sorun. Ürünün etiket fiyatı neden yok? Kasadaki saygısız ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .