Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Alper sonuçtan memnun değil

  • profile
  • profile
2 Destekçi

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Vişne Kompostosu

108
Alper
Alper 23 Ocak 19:11
Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Vişne Kompostosu

Keçiören Yükseltepe Tarım Kredi Kooperatif marketten 2 adet cam şişede Aynes ® meyve bahçesi vişne kompostosu aldım. Ürünün tanesi 12 lira 90 kuruş idi. Her iki şişenin de ağzı tamamen kapalıydı. Herhangi bir bozuk göstergesi yoktu. Fakat birinci şişeyi açtım ve bozuk olduğunu anladım arkasından ikinci şişe de aynı şekilde bozuktu. Üretim kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum. Fakat nihayetinde param ® boşa gitti. Firmanın tarafıma göndermesini talep ediyorum

  • profile
  • profile
2 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
256
15 Şubat

Tarım Kredi Kooperatif Market Temassız Alınan Fazla Ödeme Yapılmıyor

01.02.2023 tarihli Keçiören Ovacık maketinde temassız olarak ödemem 2 kere alındı, sürekli her gün arayıp başvuru yapmama rağmen kimse ilgilenmiyor 14 gündür ödeme yapılmıyor acil ödememin yapılmasını rica ediyorum Ayrıca ben iki ödeme alındı diye başvurmasam kasiyer söylemiyor bile.

profile
Ali
4.530
30 Ekim 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Personelin Tavrı Ve Tutumu

Ankara Keçiören Aktepe Adnan Menderes parkının karşısındaki tarım kredi kooperatifinden zeytin deniyorum erkek personel aşağılayıcı bir tavırla dalga geçti 1 tane zeytin denerken ekmek göndereyim mi dedi personelin ters tavrından dolayı şikayetçiyim.

  • profile
1 Destekçi
profile
262
30 Ekim 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market Personel Tavrı Ve Tutumu

Ankara Keçiören Aktepe Adnan Menderes parkının karşısındaki tarım kredi kooperatifinden zeytin deniyorum. Erkek personel aşağılayıcı bir tavırla dalga geçti 1 tane zeytin denerken ekmek göndereyim mi dedi personelin ters tavrından dolayı şikayetçiyim.

profile
1.311
04 Mayıs 2022

Tarım Kredi Kooperatif Market'ten Şikayetçiyim

Bugün Ankara Keçiören Yükseltepe mahallesinde bulunan Tarım Kredi Kooperatif Market'te alışveriş yaptığım esnada çalışanlar beni fark etmeden marketin ışıklarını kapatıp üzerimden kilitleyip çıktılar bu sebepten dolayı market çalışanlarından şikayetçiyim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .