Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Tarım Kredi Kooperatif Market ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Tarım Kredi Kooperatif Market Bozuk Peynir Satışı!

5.032
Beyza
Beyza 03 Nisan 2022 18:46

Tarım kredi kooperatifi marketinden almış olduğum tam yağlı olgunlaştırılmış beyaz peynirin tuz oranı olması gerekenden oldukça fazla ve çok yumuşak. Peyniri kutusundan çıkarırken parçalandı. Bu ürünü daha önce de almıştım. Daha önceki aldığım çok daha sert ve tuz oranı gayet güzeldi. Şikayetimi market yetkilisine ilettim. Fakat yardımcı olmadığı gibi bana gereksiz fikirler verdi. Biz iade almıyoruz istediğiniz yere başvurun bir şey çıkmaz dedi. 67 lira para verdim ürüne. Gerçekten yazık.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
40
6 gün önce

Tarım Kredi Kooperatif Market Tarım Market Fiyat Aldatmacası

Tarım markete gittim fantanın fiyatı 29 gösteriyor kasada 35 istiyorlar yaptığınız gerçekten ayıp. İnsanları yanıltmaktan yanasınız hep burda bunu yaşamıyordum burda da olmaya başladı bir daha kapısından girmem içeri. Tarım markete gittim fantanın fiyatı 29 gösteriyor kasada 35 istiyorlar yaptığını...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Erdem
Erdem
 

Kesinlikle öyle peynirlerin tuz oranı çok fazla ve aşırı bir ineksi ya da farklı bir tat baskın geliyor kahvaltılık olarak aldığımız peyniri böreklik olarak kullandık. Yazık lorun kilosu 10 lira biz kaç paralık peyniri lor gibi kullanmak zorunda kalıyoruz ülke şartları belli kimse zengin değil.