20 Ekim 2016

Tarık Ediz Aldığı Paranın Hakkını Vermedi.

Tarık Ediz firması Nişantaşı mağazasından nakit ödeme ile bir gelinlik aldık. Teslim almaya gittiğimizde gelinlik katalogdan farklı şekilde hazırlanmıştı. Düğünden önceki provada düzeltmelerin yapılacağı söylendi. Duvak için de ek olarak 1200 TL ödeme istendi. Gelinliği alırken ise duvak yapamıyoruz denmişti. Her şeyi kabul ettik. Bize düzeltme işlemi yapılmamış bir gelinlik ve üzerinde delikler olan rastgele işlemeler atılmış bir duvak hazırladılar. Düğünden 1 hafta önce mağazada bu gelinliği ve duvağı görünce resmen şok olduk.

Asla marka ismine inanmamak lazım. Mahallenizdeki terziye gidin daha iyi muamele görürsünüz! Ne hayalleriniz, ne de düğününüz kabusa dönmesin. Düğünden önce 4 gün izin alıp her gün Nişantaşı yollarına düşmek zorunda kaldım. Yaşattıkları ve yaptıkları unutulmayacak.

Cansu 960 Okunma

Cevaplar

  • Cansu20 Ekim 2016

    Neden konu başlığı değiştirildi? Sorun para değil personellerin ve firmanın ilgisiz hatalı ve tutarsız davranışları. Buna ilgi çekilmeli ve gelinlik konusu önemle belirtilmeli... Çünkü bu herhangi bir elbise değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön