Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Tarcanlar Tuning Ekspertiz ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ahmet sonuçtan hiç memnun değil

Tarcanlar Tuning Ekspertiz Müşteriye Karşı Saygısızlık

16.351
Ahmet
Ahmet 21 Kasım 2022 18:06

Kızımıza yeni araç aldık ekspertiz için Tarcanlar Bornova şubesine getirdik gördüğümüz muamele son derece çirkin ve kendisini oranın kralı ilan etmiş bir usta (saçları bağlı orta yaşlarda ismi çokta lazım değil) garip bir tavırla senli benli konuşarak daha derdimizi dinlemeden aracın anahtarını elimize verip tabiri caizse kovdu bizi bu ne saygısızlık anlamadım bu firma gerçekten kurumsal mı! Öyleyse çok yazık.

Benzer Şikayetler

profile
544
5 gün önce

Tarcanlar Tuning Ekspertiz Tutarsız, Olmayanın Yazıldığı Raporlar.

Bursa'da oto alım satım işi yapıyoruz. Senelerdir düşük km yüksek model araçlar alır satarız. Alırken de en kurumsal ekspertizlerden rapor alırız. Hiç boyası olmayan araçta lokal boya olduğunu yazdılar. Sonrasında 2 farklı ekspertiz 1 oto boyacı inceledi boya olmadığını söylediler. Düşündükleri her ...

profile
311
1 hafta önce

Tarcanlar Tuning Ekspertiz Dağınık Çalışma Asık Surat

Tarcanlar sorumluluk almamak İçin o kadar çok olumsuz şey yazıyor ki sıfır araç götür yine satamazsın hele alıcı ilk kez araç alıyorsa Bornova şubesine gittim aracımı çok kötü teslim ettiler sonra saatlerce dökülenleri takmaya uğraştım hayal kırıklığı yani kesinlikle aldıkları ücreti hak etmiyorlar ...

profile
5.018
28 Ocak

Tarcanlar Tuning Ekspertiz Hikayeciler Yeni Reklamlar Üretiyorlar

Aracımı tarcanlara getirdim. Arabada olmayan hata boyaları boyalı olarak belirtti. Bir yanı komple sök tak olarak belirtti. Uyuz olup bir başka expere götürdüm. İki Exper raporu da elimde aracım tarcanların experiyle alakası yoktur söyledikleri kelime de gözüyle görmüşler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

5 Yorum

Sami
Sami
 

Ayrıca bizim yaptığımız ekspertizi en Full olarak malum firma (oto... R) 3800 TL bakıyor. Artı 1000 TL hava yastığı ücreti alıyor efendim. Sizden ricamız firmaları birbirleri ile kıyaslamak yanlıştır. Saygılar

Musa
Musa
 

Evet ekspertiz için gelmişsiniz ücreti sorup çok yüksek olduğunu söylemiş siniz yapılan işlemler anlatılmış kabul etmemiş başka bir firmaya gideceğinizi söylemişsiniz size anahtar geri verilmiş ve sizde keşke bir izmirliye yakışır şekilde karşılık verseydiniz bu şekilde karşılıklı yazışmak zorunda kalmazdik.

Devrim
Devrim
 

Abi sen yanlış yere gitmişsin galiba. Adamlar senin derdini niye dinlesin. Orası ekspertiz dert dinleme yeri değil.😂

Sami
Sami
 

Şahıs eksik anlatmış efendim. Bayimize gidip hakaret etmiş. Mekanikçi arkadaşta anahtarları uzatmış. Vay efendim sen bana nasıl anahtar uzatırsın demiş başlamış sahsa hakaret etmeye. Bir de buraya şikayet yazmış.

Ahmet
Ahmet
 

Şikayeti iyi okursan ekspertize gittiğimizi anlarsın abicim durup dururken neden şikayet edeyim! Adam bildiğin kabadayılık yaptı sonuçta paramızla hizmet alıyoruz daha saygılı olmalı başka firmada gayet güzel hizmet aldık demek ki sorun bizde değilmiş!