24 Ekim 2016 #6768148

Taraklı Termal Sözünde Duramama, Yanıltma, Ne Ararsan Var!

Bu firma başta tarafımıza "bu sene size yer veremeyiz ama seneye vereceğiz" dedi. Arkasından gelecek sene kullanmamız gereken tarihte veremediler. Arkasından "eylül gibi vereceğiz" dediler. Eylül geldi "öyle bir şey yok kim dedi" dediler. Sonra baskı yapınca bize 25/10/2016 tarihine verebileceklerini ilettiler. Tüm planlarımızı 2. kez değiştirdik ve işlerimizden izin aldık. Eşim ben çocuklarım herkes buna göre plan yaptı. Tam 2 gün kala tesiste problem var yetişemedi, suyu yok, elektriği yok, sıktılar kabul etmedik ne olursa olsun gideceğiz dememize rağmen mesajla reddettiler. Günümüzü de tatilimizi de perişan ettiler. Şimdi paramızı istiyoruz ne parası diyorlar. Sürekli bir oyalama taktiği. Tatil planımız alt üst oldu.

Samet 9.549 Okunma

Cevaplar

  • Samet'in Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

    Firma tarafıma geri dönüş yaptı. Mağduriyetim giderildi. Şu an da da tesiste tatilimi yapmaktayım. İlgi ve alakaları için Başta Kubilay Bey olmak üzere Damla hanıma ve diğer yöneticilere teşekkür ederim.

  • Samet28 Ekim 2016

    Firma tarafıma geri dönüş yaptı. Mağduriyetim giderildi. şu an da da tesiste tatilimi yapmaktayım. İlgi ve alakaları için Başta Kubilay Bey olmak üzere Damla hanıma vs. yöneticilere teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön