01 Kasım 2013

Tansaş'tan Kurban Çoğunlukla Yağ Olarak Verildi!

Yıllardan beri ailece Tansaş'tan alışveriş yapmaktayız ve bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmamamıza rağmen, bu sene ilk defa kurbanlığımızı Tansaş'tan almaya karar verdik fakat aldığımızda tam bir şok yaşadık (kurbanlıkta ilk ve son alışımız ).

1/7 danada hiç mi bütün kırmızı et olmaz. Sanki biz 1/7 danaya değil de 645 TL vererek tam yağlı kıymalık parça ete girmişiz. Bu nasıl bir paylaştırmadır. Şimdi soruyorum size bu paylaştırmayı deneyimli kişiler mi yapmakta yada bayram yoğunluğu sebebiyle Tansaş'ın muhtelif birimlerinde çalışan personel mi yapmakta. Çünkü insanın aklına başka bir şey gelmiyor.

Ebru 233 Okunma

Cevaplar

  • Tansaş Temsilcisi25 Kasım 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiştir,ilginiz için teşekkür ediyoruz.

  • Ebru'nun Teşekkür Mesajı24 Kasım 2013

    yazımın ılgılı kuruma ıletılmesınden sonuçlanmasına kadar olan cozum surecında bızı hergun arayarak bılgı veren ,olumlu ve ılımlı konuşmalar sergıleyen Guzelyalı Tansas Mudur Yardımcısı Doğan Bey e , Tansas da bızı güler yüzüyle karşılayan Sınem Hanım a ve TANSAS A COK TESEKKUREDERIZ.

  • Tansaş Temsilcisi04 Kasım 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön