04 Haziran 2013

Tansaş Ürün İçeriği!

Yaklaşık 1,5 saat önce Tansaş İzmir Konak Şubesinden 1 kilo az yağlı dana kıyma aldım.Israrla dana kıyması karışık değil değil mi diye sordum.Görevli personel hayır efendim sadece dana kıyması dedi.Ayrıca üzerinde max.%20 yağlı yazıyordu.Demin eve geldi açtım kıyma %20 yağlı değil %20 etli.

Hemen hemen tamamı yağ ayrıca bariz diğer etlerle karıştırılmış o kadar kötü kokuyor ki anlatamam.Yıllardır Tansaş tan alışveriş yapmama rağmen bir daha asla ama asla Tansaş'tan bir şey almam. İnsanlar bu kadar mı saf yerine konulur. Parayı sokaktan mı topluyoruz. Adam gibi karışık deyin ya almayalım yada başka bir ürün alalım. Üşenmesem alıp kıymayı götürüp hediye ediceğim kendilerine oturup yesinler.

Kader 253 Okunma

Cevaplar

  • Kader'in Teşekkür Mesajı04 Haziran 2013

    biraz önce tansaş konak şubesinden ayrıldım.İlgisi ve tatlı dili için Elif Hanım'a çok teşekkür ederim.Ürünü iade alıp parami iade etti.Tesekkurler tTansaş, Tesekkürler Elif Hanım.

  • Tansaş Temsilcisi04 Haziran 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön