30 Eylül 2013

Tansaş Pyrex Kampanyasının Arkasında Durmuyor!

Tansaş Pyrex Kampanyası için biriktirdiğimiz kuponlarla koskoca İzmir Bornova'daki Tansaş'lara gidiyorum, hepsi de ürünler elimize ulaşmadı diyor. Eğer bu kadar yoğunluk varsa neden herkes bu kampanyadan yararlanamıyor. İzmir Bornova'daki Tansaş'a Ağustosun sonuna doğru gittim, bu kampanyanın süresi ürünler elimize ulaşamadığı için 1 ay uzatıldı dediler.

İsim ve numara aldılar. Bu anlayışla karşılanabilir ama şu an Eylül'ün 29'u ve hala ne arayan var ne ürünleri dağıtan bir Tansaş. Resmen dalga geçiyorlar bizimle. Eğer böyle bir kampanya düzenleniyor ve gereği yerine getirilmiyorsa o zaman hiç bulaşmayın bu işe. İnsanları oynatıyorsunuz, tüketici haklarını çiğniyor ve milleti yanıltıyorsunuz.

Halime 150 Okunma

Cevaplar

  • Halime 05 Ekim 2013

    Bu şikayetten sonra 3-4 gün geçti ve sözünün yine arkasında durmadı Tansaş. Kesinlikle bir daha kampanyalarına katılmayacağım.

  • Halime 30 Eylül 2013

    3-4 gün içinde ürün için aranacağımı söylediler. Umarım bu sefer kesin bilgidir. Yine de yaptığınız kampanyanın gerçekten arkasında değilsiniz. İzmir gibi bir yerde yoğunluk olacağı kesin bir şey ve bu hep de olmuştur. Bu bilindiği halde bu sorunu düzeltemiyorsanız zamanla insanların yaptığınız kampanyalara güveni tümden yok olacaktır. Kolay gelsin. Teşekkürler sikayetvar.com .

  • Tansaş Temsilcisi30 Eylül 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön