Tamir Edilmeyen Samsung Makine!

İbrahim H. |

Samsung bulaşık makinesi aldık. Daha ilk kullanımda arıza verince servisi aradık. Geldiler ve parça değişimi yaptılar ama sorun düzelmeyince tekrar geleceklerini ve bir parça değişimi daha
yapmaları gerektiğini ve bayramdan sonraki ilk Pazartesi günü geleceklerini söylediler. Ama nafile.

Gelen servisi arayınca Ekim 23’te bir tamir dosyası açıp takip numarasını bildiren bir mesaj aldım. Oysa Ekim 10-11 gibi gelmişlerdi ve tamir takip dosyasını o zaman açmaları gerekiyordu. Defalarca
müşteri hizmetleri 444 77 11’i aradım. Yurt dışında parça gelebileceğini söyleyip durumla ilgili son gelişmelerden haberdar edileceğim söylendi. Maalesef bugün hala arayan yok. Tamir takip no’m: 4140695672.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  16:01

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Kasım
  22:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi