04 Mart
#11666041

Tamer Tanca Siparişimi Teslim Etmiyor!

Instagram üzerinden Tamer Tanca firması ile yazışmalarımın yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum


Online ayakkabı siparişi veriyorum, bir haftadır tarafıma teslim etmeyince, 30 dakika müşteri hizmetlerinizi bekleyerek ulaşabiliyorum ve duyduğum ayakkabınızın elimizde yok, iade süreci başlatılacak. Olmayan ayakkabıyı bana online neden sattınız, hadi sattınız, hatanızı bildirmediniz ve ben kendim size ulaşarak bu vehameti öğrendim. Pes diyorum.


Bakınız sayın tanca firması, ben de dahil bir çok insanı mağdur etmiş durumdasınız. Teslim etmediğiniz siparişlerimi derhal iptal edip para iadesi yapın. Pazartesi günü kredi kartımdan çekilen tutarı kredi kartımda göremezsem, bu insanların hepsinden hiç üşenmeden vekaletname alıp, hakkınızda dava açacağım ama bu bildiğiniz tüketici mahkemeleri ve hakem heyetleri nezdinde bir dava değil, bambaşka bir dava olacak. Ve sizin bu vurdumduymaz tutumunuzu her türlü mecrada paylaşacağım.


Bakın hanımefendi/beyefendi. Beni ciddiye almadınız sanırım. Hangi departmandan, hangi dönüşten bahsediyorsunuz, şaka mısınız? Pazartesi kredi kartıma iade işlemi gerçekleşmezse, hukuki yoldan hak falan aramayacağım, ödediğim paraya çizgi çekip, işimi gücümü bırakıp, savcılık, basın, haberler, sosyal medya, tüm yollardan sizinle uğraşacağım.

Birgül Birgül 649 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birgül04 Mart

    Tamer Tanca/Kemal Tanca Firma yetkilileri hakkında online alışveriş mağduru bir avukat olarak, yarından itibaren, başta Türkiye Cumhuriyeti ilgili Savcılık makamları nezdinde, Türk Ceza Kanunu 158. Madde uyarınca sübut bulan eylemleri ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un ilgili maddeleri uyarınca her türlü hukuki süreci başlatacağımı bildiririm.

Ziyaretçi Yorumları