Tamek Ürünün İçinden Böcek Çıktı!

Mehmet Ç. |

Tamek firmasının ürünü olan 8690575170516 barkot numaralı ürününün içinde 10 cm büyüklüğünde bir böcek mevcut, gereğinin yapılmasını mağduriyetimin giderilmesini ve firmanın daha dikkatli olması için cezalandırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yabancı Madde Çıkması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  17:30

  Mehmet Bey,
  Közlenmiş patlıcan konservesi ürünü, firmamız adına ve firmamız güvencesinde başka bir tesiste fason olarak yaptırılmaktadır. Şikayetiniz ile ilgili incelemenin nokta atışlı ve daha sağlıklı olabilmesi için, tespit ettiğiniz örneğin tarafımıza iletilmesi gerekli önleyici faaliyetlerin alınmasında etkin olabilirdi. Yine de tarafımıza ulaşan şikayet sonrasında ilgili ürünün üretim hatlarında incelemeler ile birlikte, önleyici faaliyetler tarafımızdan başlatılmıştır. Bu koşullarda şikayet konusu örneği de görmediğimizden, şikayetinize konu olan kazanın münferit olduğu görüşündeyiz. Sürekli iyileştirme odaklı ve önce müşteri memnuniyeti felsefemiz ile bu tarz münferit kazaların hiç yaşanmaması adına çalışan bir firma olduğumuzun da altını çizmek isteriz.
  Saygılarımızla

  Tüketici Danışma Hattı

 • Mehmet Ç.
  03 Mayıs
  15:52

  tamek firmasına ait olan cam şişe konserve ürününün[közlenmiş patlıcan] içinde 10 cm büyüklüğünde bir böcek bulunmaktadır. insan sağlığının bu kadar hafife alınması bence çok yanlış ben o ürünü tüketmiş ve o böcek yüzünden zehirlenmiş olabilirdim. bu ne dikkatsizlik bu ne sorumsuzluk gereğinin yapılması için elimden geleni yapacağım. bir daha böyle bi sorunla kimse karşılaşmaması içinher türlü yolu deneyeceğim.

 • Mehmet Ç.
  03 Mayıs
  14:59

  tamek firmasının büyük ayıbı