26 Mart 2016

Tamek Meyve Suyundan Kokan Bir Tortu Çıktı!

Dün akşam oğluma almış olduğum Tamek meyve suyu 1 litrelik ürünü oğluma içirmek için doldurduğum da içerisinden plastik madde gibi gözüken ama elinizle oynadığınızda farklı olan garip bir madde çıktı. Tıpkı süt kaymağı gibi ama pis kokan!

Tamek olarak güvendiğim bir firmanın böylesi kötü çıkması beni çok üzdü. Ve bir daha asla Tamek ürünü almayı düşünmüyorum. Bunun bana açıklanmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum. Gereği yapılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım.

Mehmet 217 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Nisan 2016

    Dün akşam oğluma almış olduğum Tamek meyve suyu 1 litrelik ürünü oğluma içirmek için doldurduğum da içerisinden plastik madde gibi gözüken ama elinizle oynadığınızda farklı olan garip bir madde çıktı. Tıpkı süt kaymağı gibi ama pis kokan!   Tamek olarak güvendiğim bir firmanın böylesi kötü çıkması beni çok üzdü. Ve bir daha asla Tamek ürünü almayı düşünmüyorum. Bunun bana açıklanmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum. Gereği yapılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım.

  • Tamek Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın Tüketicimiz; Bildirmiş olduğunuz iletişim bilgisinden size ulaşamıyoruz. Size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi [email protected] mail adresimize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Tüketici Danışma Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön