Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Tamara Güzellik Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şerivan sonuçtan hiç memnun değil

Tamara Güzellik Merkezi Yapılması Gereken İadenin Yapmaması!

3.425
Şerivan
Şerivan 27 Mayıs 2022 13:36

Van Tamara Güzellik Merkezi'nde üyelik yaptım bir seansına da girdim daha sonra memnuniyetsizlikten ve il dışına çıkacağım içim ® iptal edip ödemiş olduğum ücretin iadesini almak istedim ama ocak ayından beri iade yapılmıyor ve en son konuştuğum kişi “gel kendin al yetkilerle kendin konuş” dedi böyle bir üslup böyle bir iş ahlakı görmedim gerçekten kötü bir yer kesinlikle hayal kırıklığı...

Benzer Şikayetler

profile
381
03 Mayıs

Tamara Güzellik Merkezi Randevu Bekletme

Van Tamara Güzellik Salonu'na saat 12'de verilen randevuya 5'te girdim ve bekleyen bir sürü insan vardı. Bu bekletme sorununu dile getirdiğimizde sanki bir suçluymuşuz gibi bir muameleyle karşılaştık. Verdiğim parayı zerre hak etmeyen bir işletme.

profile
650
28 Nisan

Tamara Güzellik Merkezi Hizmet Kalitesizliği Ve Davranış Bozukluğu

Güzellik merkezi hizmeti. Tamara Güzellik Merkezi Van Cumhuriyet caddesindeki şube insanlara hizmet vermedikleri gibi hakaret edip saldırıyorlar. Mağduriyeti gidermek yerine daha da kötü duruma düşürüyorlar. İlk seanslarda vücudumu yaktılar hastane raporum da var birinci derecede yanıklar vardı üzer...

Tamara Güzellik Merkezi Hizmet Kalitesizliği Ve Davranış Bozukluğu
profile
915
26 Mart

Tamara Güzellik Merkezi Lazer Seansı

Lazer seansı aldığım Van tamara güzellik salonu her yerde lazere girebileceğimi söyledi. Aydında anlaşmaları mevcut değil. Buna ek olarak randevu saatinden önce gelememe rağmen, her seferinde yaklaşık iki saat bekletilmekte asla bir düzen yok.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Gülçin
Gülçin
 

Bende aynı durumdayım, en son devretmek istediğimi söyledim, ona da hayır dediler, tüketici hakemler heyetine başvuruda bulunacağız, sizin de çevrenizde bu şekilde mağdur olmuş kisiler varsa onlara da soyleyebilirsiniz.