Tamara Güzellik Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Tamara Güzellik Merkezi Van Var Olan Kayıt Geçişini Yapmaması

1.980
Esra
Esra 03 Ağustos 2022 17:42

Tamara güzellik merkezi Van şubesine kayıt yaptım. Kaydımı dondurdum öğrenciyim orada ve bitince gideceğim yerdeki şubesine gitmek istediğimi dile getirdim onlar da bir sorun olmayacağını istediğim zamanda kaydı başlatabileceğimi söylediler. Diyarbakır şubesinde başlamak istediğimi çünkü Van'a gelemeyeceğimi söyleyince de geçiş yapamayız burda girmelisiniz dediler. Bunu o zaman da söyleselerdi kayıt yapmazdım ama bu insanı yanıltmaya gider. Aradığım halde geri dönüş yapılmadı bir yetkili adı söyleyip onla görüşmemi söylediler. Yetkiliye bağlayın deyince telefon kapandı yüzüme. Benim yetkiliye ulaşmamı nasıl bekleyebiliyorlar. Bir an önce geri dönmeleri ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Van şubesinden geçişimi Diyarbakır şubesine yapılmasını rica ediyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
6.166
05 Nisan 2022

Tamara Güzellik Merkezi Lazer İçin Gittim Yanıltıldım

Van Tamara Maraş şubesinde 2019 yılında lazere başladım. Benimle ilgilenen kadın bitme garantisi verdi bitinceye kadar seanslarımın devam edeceğini söyledi. Birkaç seans sonra o kadın ayrıldı yerine b** adında başka biri geldi. Öyle bir durum olmayacağını fakat müşteri getirirse 4 seans hediye edece...

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
profile
66
6 gün önce

Tamara Güzellik Merkezi Sıfır Kalite Sıfır Epilasyon

Van Tamara epilasyon merkezi 1.5 yıl boyunca hiçbir azalma olmadı Defalarca yanık ve saygısızlıktan başka bir şey yok. Hakkımı helal etmiyorum. Kafalarına göre randevu verip saat geldiğinde de bekletiyorlar. Ücretin tamamını aldıkları için ilgi anında kesiliyor

profile
35
13 Aralık 2022

Tamara Güzellik Merkezi Lazer Epilasyon Çok Kötü

Van Yıldız İş merkezindeki Tamara güzellik merkezine iki yıl gittim ama hiçbir şekilde sonuç almadım sözleşmemi istediğimde de biz onu yırtıp artık dediler. Verdikleri sözü tutmuyorlar. Eğer gitmezse tekrar 15 seans yapacaklarını söylediler ancak kesinlikle yapmıyorlar sözleşmeyi de vermiyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Gülçin
Gülçin
 

Elinizde dekont varsa tüketici hakemler heyetine başvurabilirsiniz, çevrenizde bu şekilde mağdur edilmiş kisiler varsa onlara da haber verin, hakkimizi onlara yedirmeyelim.